ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 19 листопада: пануватиме антициклон

Суспільство 1219
Четвер, 19 листопада, на Хмельниччині очікується хмарним
Четвер, 19 листопада, на Хмельниччині очікується хмарним. Фото: автора

Можливе посилення вітру.

Четвер, 19 листопада, на Хмельниччині очікується хмарним. Хоч опадів синоптики не прогнозують, сонце з-за хмар протягом дня не визиратиме. Можливе посилення вітру. За прогнозом Українського гідрометеоцентру, нічна температура повітря впаде до 1-3 градусів тепла. Удень повітря прогріється до 6-8 градусів з позначкою «плюс».

Ресурс «Синоптик» дещо песимістичніший щодо температури повітря: за даними цього ресурсу вдень 19 листопада очікується до 4 градусів тепла, а вночі – в межах одного градуса вище нуля.

За словами синоптика Наталки Діденко, 19-го листопада синоптичну ситуацію в Україні визначатиме антициклон Thodo, тож суттєвих опадів не передбачається. Однак, очікується вітер - до штормового у західних та північних областях.

«До усіх цих похолодань, колючого вітру, зміни повітряних мас, борюкання антициклону з фронтами, противної вологості, заторів на дорогах та карантинних печалей додається ще й збурення магнітного поля Землі - обіцяють найближчими днями магнітні бурі. Тому бажано подвоєно уважно до себе, до свого здоров'я, але без переляку та хаотичних рухів до неврозу. Вже у п'ятницю, 20-го листопада, насувається атмосферний фронт із дощем та мокрим снігом», - прогнозує Наталка Діденко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую