ye-logo.v1.2

В Україні почали діяти нові штрафи за відсутність маски

Суспільство 1428
Верховна Рада ухвалила закон 6 листопада
Верховна Рада ухвалила закон 6 листопада. Фото: ілюстративне unsplash.com

Передбачене також покарання і за неправильне носіння засобів захисту.

Днями президент України Володимир Зеленський підписав закон, який запроваджує штрафи за перебування в громадських будівлях і громадському транспорті без захисних масок. Відповідний закон опублікували вчора, 20 листопада. Сьогодні нові штрафи за порушення маскового режиму стали чинними.

Відтепер за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок (в тому числі виготовлених самостійно) українцям загрожує штраф від 170 до 255 гривень. Крім того, маски мають закривати ніс та рот.

Штраф за відсутність або неналежне носіння маски можуть накладати поліція, уповноважений орган охорони здоров'я, уповноважені органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, станом на вечір 20 листопада в Хмельницькій області зареєстровано майже 27 тисяч лабораторно підтверджених випадків COVID-19.  Минулої доби було виявлено 497 нових випадків захворювання. Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 55,92%.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую