ye-logo.v1.2

На Дунаєвеччині з’явиться пересувний музей-лабораторія для дітей

Суспільство 2054
Такий формат навчання буде мати перевагу в часи пандемії перед класичними підходами до навчання дітей у школах, зазначають у міській раді
Такий формат навчання буде мати перевагу в часи пандемії перед класичними підходами до навчання дітей у школах, зазначають у міській раді. Фото: dunrada.gov.ua

Музей з інтерактивними експонатами курсуватиме різними населеними пунктами громади.

У Дунаєвецькій міській ОТГ буде реалізовано проєкт «Пересувний інтерактивний музей-лабораторія для дітей». Як повідомляють на сайті Дунаєвецької міської ради, проєкт отримав перемогу в конкурсі партнерських ініціатив, що стосуються протидії пандемії COVID-19.

«Проєкт передбачає створення пересувного музею-лабораторії з інтерактивними експонатами природничо-математичного спрямування для дітей різного віку. 15 інтерактивних експонатів розкривають різні теми з фізики, хімії, математики чи біології, які є важкими для розуміння для дітей чи дорослих, через практичну взаємодію, ігрову форму подачі інформації, емоції і захоплення», - йдеться у повідомленні.

Серед інтерактивних експонатів мобільна біолабораторія; експонат для вивчення внутрішньої будови тіла людини; аеростіл, який пояснює молекулярну фізику; безструнна арфа на лазерних датчиках; інтерактивна пісочниця та інші.

Як зазначають на сайті міськради, музей може працювати як в школах, будинках культури тощо, так і на відкритому просторі в умовах карантинних заходів, має автономні джерела енергії.

«Ідея проєкту полягає в тому, щоб діти в ігровій формі, на цікавих і яскравих експонатах, змогли вивчати складні для розуміння природні явища, фізику, хімію, біології і так далі. Ці експонати, наприклад фрагмент тіла людини у розрізі, будуть виготовлені із міцних матеріалів, що дозволить дітям брати їх в руки і наочно вивчати і фізичні явища, і хімічні реакції, і навіть анатомію», – пояснюють у пресслужбі.

Ініціатива реалізовується Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області у партнерстві з Дунаєвецькою ОТГ та у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку». Загальна вартість проєкту - 1,5 мільйона гривень. Загалом на конкурс було подано 90 проєктів з 20 областей України, 9 з яких перемогли і будуть реалізовані протягом наступного року.

Нагадаємо, на Хмельниччині в сфері освіти фіксують значний приріст інфікованих коронавірусом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую