ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Локдаун в Україні: Аваков виступає за жорсткий карантин якомога швидше

Суспільство 3234
Все частіше звучать розмови про те, що найближчим часом нас може чекати жорсткий карантин
Все частіше звучать розмови про те, що найближчим часом нас може чекати жорсткий карантин. Фото: з архіву

При цьому локдаун має тривати 3 – 4 тижні.

Все частіше в Україні звучать розмови про те, що найближчим часом нас може чекати повний локдаун. Коли саме – є різні думки. Зокрема, як варіант, пропонують ввести жорсткий карантин на новорічні та різдвяні свята.

Не чекати свят, а ввести локдаун негайно пропонує міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Таку думку міністр висловив в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє 24 канал.

Сьогодні, 26 листопада, у телеграм-каналі Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков додав, що вважає необхідним вводити повний локдаун на 3-4 тижні з механізмом компенсацій для населення.

«Ми не можемо чекати, поки рухне медична система і маємо зупинити цей ланцюг поширення хвороби. Для мене однаково катастрофічна ситуація, як із заповненням лікарень на 90%, так і на 70%», - зазначив Арсен Аваков.

Нагадаємо, 11 листопада Кабінет міністрів скасував адаптивний карантин і запровадив в Україні загальний карантин із «локдауном вихідного дня». Обмеження запровадили поки до 30 листопада.

Тоді сайт «Є» поцікавився думкою читачів, чи підтримують вони карантин вихідного дня. Чимало з них поставилися до такої ідеї негативно.

Пізніше, 17 листопада, Верховна Рада України прийняла постанову про своєчасне інформування громадян у разі посилення протиепідемічних заходів. Нею парламентарі зобов’язали Кабмін за сім днів повідомляти населення про посилення деяких карантинних заходів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую