ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині за порушення карантину судили голову селищної виборчої комісії

Суспільство 1413
На думку правоохоронців, голова ТВК не забезпечив належної відстані між членами виборчих комісій
На думку правоохоронців, голова ТВК не забезпечив належної відстані між членами виборчих комісій. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік переконував, що нічого не порушував.

До адміністрації відповідальності працівники поліції намагалися притягнути голову Новоушицької селищної територіальної виборчої комісії. На чоловіка склали протокол за порушення карантину під час проведення місцевих виборів. Однак довести його провину у суді правоохоронці не змогли… Про це свідчить постанова Новоушицького районного суду, винесена 2 грудня.

За її текстом, правопорушення поліцейські зафіксували на другому поверсі будівлі у Новій Ушиці на вулиці Небесної Сотні, де розміщена селищна ТВК. Там 26 жовтня, тобто у наступний день після голосування, орієнтовно о 10:20 ранку голова комісії допустив порушення постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Під час приймання виборчої документації чоловік не забезпечив дотримання як мінімум півтора метра дистанції між членами дільничних і територіальної виборчих комісій.

Тому на голову Новоушицької селищної ТВК правоохоронці склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Однак під час судового засідання чоловік не визнав своєї провини. Він пояснив, що всі члени ТВК перебували у засобах індивідуального захисту. У приміщенні були й засоби дезінфекції. Натомість скупчення людей з порушенням півтораметрової дистанції не було. Тому голова комісії попросив просив закрити справу.

Зрештою Новоушицький районний суд постановив закрити справу, адже не побачив у діях обвинуваченого ознак адміністративного правопорушення.

«В судовому засіданні не знайшло підтвердження події вчинення головою ТВК цього правопорушення. Оскільки не доведені обставини викладеного в протоколі правопорушення, надані суду на розгляд матеріали не відповідають фактичним обставинам події, яка відбулась 26 жовтня. Тому обставини, які зазначені у протоколі спростовуються, що ставить під сумнів те, що адміністративне правопорушення дійсно було», — мотивував свою постанову орган правосуддя.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже її можна оскаржити впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Зеленський звільнив голову Новоушицької райдержадміністрації

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую