ye-logo.v1.2

Сальмонельоз виявили у багатьох продуктах

Суспільство 1085

повідомив головний санітарний лікар Городоцького району. Цим він поставив умовну крапку у справі про отруєння, яким закінчилося весілля 29 серпня

Нагадаємо, що для більше п’ятдесяти гостей святкування весілля закінчилося лікарняними ліжками. (Про це газета «Є» писала у минулому номері). Частина гостей лікувалася у інфекційному відділенні Городоцької районної лікарні, а частина – у Хмельницькій міській інфекційній лікарні.
Як повідомила Жанна Гага, виконуюча обов’язки завідуючої інфекційним відділенням №2, у Хмельницькій міській інфекційній лікарні лікувалися семеро дорослих і одна п’ятнадцятирічна дівчина. «Усіх пацієнтів уже вилікували і виписали, вони почувають себе добре. У всіх підтвердився сальмонельоз», – стверджує лікарка. Дослідження проводили представники Городоцької районної та Хмельницької обласної санепідемстанцій.
«Сальмонельоз знайшли у заготовках на голубці, м’ясних рулетах, сирому м’ясі та ще у багатьох продуктах, – повідомив Олег Попович, головний санітарний лікар Городоцької СЕС, – наразі вогнище локалізовано, всі люди виписані з лікарень додому, а справа передана у прокуратуру для подальшого розслідування».
У прокуратурі підтвердили, що матеріали справи про отруєння дійсно у них. «Зараз проводиться попередня перевірка фактів. Згідно з 97 статтею КПКУ, у прокуратури є десять днів для того, щоб надати відповідь стосовно цієї справи», – запевнив Віталій Чижик, прокурор Городоччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую