ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

З ялинками, але без концертів: як у Хмельницькому святкуватимуть Новий рік

Суспільство 2004
У новорічну ніч біля головної ялинки Хмельницького не будуть проводити традиційних святкувань
У новорічну ніч біля головної ялинки Хмельницького не будуть проводити традиційних святкувань. Фото: з архіву редакції

Робота Різдвяного ярмарку запланована до 24-25 січня, але це залежатиме від майбутніх карантинних обмежень.

Цього року через дію карантину хмельницька влада відмовилася від проведення святкових заходів. Зокрема, й у новорічну ніч та Святвечір. Про це сьогодні, 16 грудня, під час брифінгу розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, цього року біля головної ялинки міста, яка встановлена на вулиці Проскурівській, відмовилися від проведення традиційних концертів. В обласному центрі також не будуть проводити парад вертепів і святкування на день святого Миколая. Ніяких святкових заходів не заплановано й у Новорічну ніч, Святвечір та Різдво. Таким чином місцева влада хоче уникнути скупчення людей.

Однак на вулиці Проскурівській надалі працюватиме Різдвяний ярмарок. Втім, поки не відомо, до якого числа.

«Різдвяний ярмарок ми відкрили 4 грудня без будь-яких урочистостей та концертів. Ялинку «запалили» в онлайн-режимі з мого кабінету, — розповідає Олександр Симчишин. — Заплановано, що Різдвяний ярмарок працюватиме до 24-25 січня. Проте це залежатиме від майбутніх карантинних обмежень, які будуть запроваджувати на рівні держави».

Міський голова додав, що нині розпочали встановлювати новорічні ялинки у мікрорайонах Гречани, Ракове та на Виставці, неподалік «Сілістри». Проте біля них також не проводитимуть масові заходи. Крім того, вже відкрили ярмарки з продажу ялинок, які будуть працювати до 31 грудня.

«Тому навіть без будь-яких розважальних масових заходів ми обов’язково забезпечимо для містян атмосферу Нового року та Різдва. Вважаємо, що це надзвичайно важливо, адже позитивний настрій є частиною боротьби з пандемією», — зазначив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, урядовці вирішили, що на час дії карантину заборонено роботу розважальних закладів, а у закладах громадського харчування не можна проводити концерти та дискотеки. Це стосується й новорічної ночі. Втім, у ніч з 31 грудня на 1 січня ресторанам, барам і кафе дозволили працювати до першої години. У решту днів вони не можуть примати відвідувачів з 23-ї до 7-ї ранку.

Втім, можливе посилення карантину з 8 січня до 24 січня передбачає дещо суворіші обмеження.

Читайте також: Новорічні ранки у садочках Хмельницького: кому дозволять бути на святі (ОНОВЛЕНО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую