ye-logo.v1.2

Пробне ЗНО 2021: коли реєструватись та скільки це коштує

Суспільство 1003
Реєстрація на пробне ЗНО стартує у січні
Реєстрація на пробне ЗНО стартує у січні. Фото: pixabay.com

 Учасник може зареєструватись лише на один предмет ЗНО.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, сьогодні, 21 грудня, було визначено вартість проведення пробного тесту. Вона різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 до 255 гривень.

«Вартість участі в пробному зовнішньому оцінюванні за один вибраний предмет для жителів Хмельниччини складає 240 гривень. Різниця цін пов’язана з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи тому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо», - йдеться у повідомленні.

Загалом цьогоріч  вартість проведення пробного ЗНО стала дещо вищою, у порівнянні з попереднім роком. Це зумовлено зменшенням очікуваної кількості тестувань та підвищенням оплати праці працівників І тарифного розряду.

«Так, через складну ситуацію з поширенням Сovid-19 у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а отже, кількість тестувань значно зменшиться, унаслідок чого одиниця послуги стане суттєво дорожчою. Також маємо зауважити, що наразі оплата праці осіб, залучених до проведення пробного ЗНО, не висока, проте кількість таких працівників значна і кожен із них працює не менше п’яти годин», - пояснюють у центрі якості освіти.

Український і регіональні центри оцінювання якості освіти намагаємося компенсувати ці фінансові наслідки додатковими можливостями для учасників. Уже ухвалено рішення про те, що кожний  учасник / кожна учасниця пробного ЗНО зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів. 

Читайте також: Кошти за пробне ЗНО 2020 повернули лише 80% учасникам тестування – МОН

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую