ye-logo.v1.2

Понад 11 тисяч мешканців області подали заявки на компенсацію через локдаун

Суспільство 1059
21 грудня уряд завершив приймати заявки на
21 грудня уряд завершив приймати заявки на "карантинну" допомогу від роботодавців. Фото: з архіву

Кошти мають сплатити до 31 грудня.

Наймані працівники та фізичні особи-підприємці, діяльність яких підпадає під заборону в період посиленого карантину в січні, можуть оформити заявку на отримання допомоги з 14 до 31 грудня. Як повідомила керівниця департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Інна Михайлова сьогодні, 22 грудян, під час брифінгу, на Хмельниччині із відповідними заявами звернулись понад 11 тисяч ФОПів.

«На рівні України вже подано 228 тисяч таких заявок на отримання допомоги. Що стосується області, то в нас подано 11 тисяч заявок. Оформити звернення можна за допомогою порталу «Дія». Для цього потрібен електронний підпис і реєстрація на порталі. Також компенсація доступна через застосунок Приват 24, Мономан і  BankID», - зазначила Інна Михайлова.

Фінансову компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень можуть оформити наймані працівники юридичних осіб або ФОПів, або ж самі ФОПи. Основний вид економічної діяльності таких осіб повинен входити до Переліку видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, визначеного Кабінетом Міністрів України. Частина громадян, діяльність яких не входить у цей перелік, могли звернутись до 21 грудня до обласного центру зайнятості.

«Хмельницька обласна служба зайнятості в період здійснення проти епідеміологічних заходів надає одноразову матеріальну допомогу юридичним особам, які мають найманих працівників. Станом на 22 грудня для виплати такої компенсації звернулось 3 224 особи на суму майже 11 мільйонів гривень. Крім того, виплати про частковому безробіттю фізичним особам в період обмежувальних заходів отримали 10 тисяч осіб на суму майже 60 мільйонів гривень», - додала Інна Михайлова.

Читайте також: Карантин посилять у січні: термін його дії та перелік заборон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую