ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому пільговики без електронного квитка сплачуватимуть за проїзд

Суспільство 2845
Електронний квиток пільговикам видають безкоштовно
Електронний квиток пільговикам видають безкоштовно. Фото: з архіву

Валідаторами обладнали тільки тролейбуси.

У Хмельницькому запроваджують електронний квиток для проїзду у громадському транспорті. Поки ця  новація стосується лише пільгових категорій населення, яким видають картку безкоштовно.

«З 1 січня електронний квиток для пільговиків є обов’язковим. Ми вже давно у тестовому режимі випробуємо систему і наголошували хмельничан про необхідність отримати квитки в відділах соцзахисту. Ті пільгові категорії громадяни, які з 1 січня захочуть скористатися послугами перевезення міського електротранспорту, але не матимуть електронного квитка, змушені будуть платити 3 гривні 50 копійок за проїзд», - розповідає виконувач обов'язків начальника управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев.

За його словами, оскільки місто Хмельницький об'єднало навколо себе декілька населених пунктів, то електронний квиток видадуть пільговикам усіх сіл громади. Наразі формують списки таких осіб.

«Управління праці та соцзахисту формує реєстр пільговиків у селах, що увійшли в громаду. Вони також отримають квитки, але трохи пізніше. Видаватимуть їх у громадських приймальнях соцзахисту, які зараз працюють у Хмельницькому»,  -  зазначає керівник.

Поки валідатори, спецпристрої для зчитування електронного квитка, встановили лише в тролейбусах. Надалі працюватимуть над встановленням валідаторів на автобусних маршрутах. Коли це станеться, керівник не уточнює, оскільки через карантинні обмеження процес ускладнюється.

«Платний електронний квиток найближчим часом надійде у продаж. Наразі ми визначили 24 місця, де їх реалізовуватимуть. Компанії укладають договори на розповсюдження квитків, незабаром оприлюднимо місця їх продажу. Але це не з 1 січня точно», - додав Сергій Валерійович.

Нагадаємо, що видачу елетронних квитків проводять громадські приймальні Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання:

- вулиця Перемоги, 10Б;

- вулиця Шевченка, 99;

- вулиця Інститутська, 18;

- вулиця Проскурівська, 56;

- вулиця Проскурівського підпілля 32

та Центр надання адміністративних послуг:

- вулиця Соборна 16;

- вулиця Грушевського 86.

Документи, необхідні для отримання електронного квитка:

- паспорт громадянина України;

- індивідуальний податковий номер;

- документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Прийом громадян проводиться:

понеділок, вівторок, середа, четвер - з 8.00 до 17.00; у п’ятницю з 8.00 до 16.00;

обідня перерва – з 12.00 до 13.00.

Читайте також: Хмельницькі перевізники просять підвищити вартість проїзду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую