ye-logo.v1.2

Рік, що минає: яким запам’ятався хмельничанам 2020 (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 1453

Про пережитий досвід і плани на майбутній рік.

2020 рік назавжди увійде в історію: світова пандемія, коронавірус і карантин змінили нас та навчили багато нового. Ми стали ближчими зі своїми рідними, почали краще піклуватися про своє здоров’я та прислухатися до свого організму. Тепер ми максимально часто і ретельно миємо руки з милом, знаємо переваги онлайн-курсів і майстеркласів для навчання та саморозвитку.

На жаль, через карантинні обмеження у декого виникли складнощі з роботою. А ще багатьом з нас не вистачало живого спілкування та яскравих подій. Однак, незважаючи на усі негаразди, які приніс нам 2020 рік, були й моменти щастя та гордості, які з радістю ми згадуватимемо.

Напередодні Нового року кореспонденти сайту «Є» запитали у хмельничан, яким вони запам’ятали 2020 рік. Попри розмови про карантин та переживання за здоров’я, ціни на комуналку, чимало містян згадали й позитивні та щасливі події зі свого життя, які відбулися з ними цьогоріч. Хтось знайшов роботу своєї мрії, хтось вийшов заміж, а у декого в сім’ї у 2020 році сталося поповнення.

Хмельничани підбивають підсумки 2020 року та мріють про майбутні звершення.

«Цей рік дуже добре пройшов, не дивлячись на карантин і обмеження. Я вийшла заміж. Сподіваюся, що наступний рік буде кращим. Очікуємо, що пройде пандемія і ситуація як економічна, так і епідеміологічна, буде покращуватися», - говорить Ірина.

У хмельничанки Марини цього року народилися внуки. Жінка зізнається, рік був наповнений і радісними моментами, і випробуваннями.

«2020 рік пройшов із випробуваннями. Але оскільки я народилася у рік Щура, вважаю, для мене це буде запорукою успіху в наступному році. Плануємо у 2021 році бути на висоті і просуватися далі, йти до цілі», - зазначає вона.

Хмельничани сподіваються, що пандемія невдовзі завершиться.

Звісно ж не оминули хмельничани у своїх спогадах і період самоізоляції, дехто з них цей етап зміг використати із користю.

«Рік пройшов не як завжди. Він незвичний через карантин. Ми були обмежені в спілкуванні. Але люди до всього звикають і намагаються знайти щось позитивне. Я знайшла більше часу для себе. Згадала про свої захоплення, любов до фортепіано», - каже Вікторія.

У новому році люди сподіваються на завершення пандемії та бажають, у першу чергу, міцного здоров’я. Турбує хмельничан і матеріальне становище та ціни на комуналку.

«Ми весь час переживали і боялися. Це найбільше запам’яталося. Тепер у нас сподівання, що це все завершиться для всіх. Що всі ми будемо відчувати себе як раніше – спокійно. І ще плани – просто жити і сприймати життя таким, як воно є», - ділиться пані Валентина.

Містяни поділилися планами на наступний рік.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую