ye-logo.v1.2

Новини від компаній 50 цінних подарунків для абонентів від ЕВЕРЕСТ™

Суспільство 2190
Фото: Компанія ЕВЕРЕСТ™

«Бути нашим абонентом вигідно, — стверджує провайдер Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™. — Підключившись до сучасної волоконно-оптичної мережі, користувачі отримують якісні та надійні послуги, цілодобовий сервіс, а ще приємні подарунки і сюрпризи».

Напередодні Нового року на додачу до вже традиційних щомісячних розіграшів телевізора, ноутбука та планшета серед нових абонентів мережі, ЕВЕРЕСТ™ провів грандіозний розіграш для постійних абонентів. Кожен, хто користується Інтернетом і кабельним телебаченням ЕВЕРЕСТ™, міг взяти участь у розіграші побутової техніки, електроніки та аксесуарів. Методом випадкового відбору 31 грудня 2020 р. були визначені 50 переможців.

5 січня в інфоцентрі компанії, який розташований у бізнес-центрі «Парус», відбулося вручення 50 цінних подарунків щасливим власникам. Вітання переможцям розіграшу та нехай щастить!

99 грн за Інтернет до 100 Мбіт/с + до 120 каналів кабельного телебачення

Маєте унікальну нагоду розпочати 2021 рік із хорошими цінами та подарунками. Лише у січні ЕВЕРЕСТ™ пропонує послуги Інтернету і кабельного телебачення у Хмельницькому за супервигідними цінами на цілий рік:

  • безлімітний Інтернет до 100 Мбіт/с + до 120 каналів кабельного телебачення  — 99 грн/міс.,
  • безлімітний Інтернет до 100 Мбіт/с — 50 грн/міс.

Поспішіть підключитися до мережі у січні, адже за умовами акції «ЕВЕРЕСТ підключай — призи вигравай!» кожен новий абонент автоматично стає учасником щомісячного розіграшу:

  • Інтернет і кабельне телебачення — розігрується ноутбук,
  • Інтернет до 100 Мбіт/с — розігрується планшет,
  • кабельне телебачення — розігрується телевізор.

Щоб отримати шанс стати власником подарунка від провайдера, замовляйте підключення послуг в інфоцентрі, на сайті або за телефоном:

(0382) 700 701, (067) 9 700 709, (093) 1 700 701 (Вартість дзвінків згідно з тарифами оператора)

Детальніше про актуальні акції та умови розіграшу — на сайті ТРК «ЕВЕРЕСТ».

Про компанію

Абоненти провайдера стабільно швидкого Інтернету до 100 Мбіт/с і кабельного телебачення отримують якісні та надійні послуги і цілодобовий сервіс. Підключення послуг здійснюється швидко і не потребує використання додаткових пристроїв, тому абоненти можуть заощадити кошти і час.

Новітнє обладнання та передові технології дозволяють компанії забезпечувати стабільно високу швидкість Інтернету до 100 Мбіт/с у всіх тарифних пакетах. Користувачі можуть обрати оптимальнийтарифний план відповідно до потреб та за необхідності змінювати його без додаткової плати.

Кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™ — це до 120 рейтингових українських та закордонних каналів для всієї родини в аналоговому і цифровому форматах, HD якості. У пакетах представлені канали груп Viasat, Sony, Discovery, спортивні, фільмові, дитячі, інформаційні, розважальні канали. Незалежно від кількості телевізорів у квартирі, абоненти сплачують одну абонплату.

Ліц. провайдера програмної послуги № 00735-п від 17.10.18 р., видана Нацрадою України з питань телебачення і радіомовлення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую