ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Не стало хмельницького журналіста й телеведучого Євгена Семенюка

Суспільство 7035
Євген Семенюк присвятив телебаченню Хмельниччини 24 роки свого життя
Євген Семенюк присвятив телебаченню Хмельниччини 24 роки свого життя. Фото: знімок з відео телеканалу «Суспільне Поділля»

Серце Євгена Валерійовича зупинилося на 76 році життя.

Сьогодні, 19 січня, не стало журналіста та колишнього ведучого програм обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-Центр» Євгена Семенюка. Він присвятив телебаченню Хмельниччини 24 роки свого життя.

Євген Семенюк народився 15 серпня 1945 року в селі Чухелі Волочиського району. Закінчивши школу він встиг пропрацювати будівельником і цукроваром. Після служби в армії Євген Валерійович здобув журналістський фах у Львівському державному університеті імені Івана Франка.

Свій журналістський шлях він розпочав, працюючи кореспондентом Кам’янець-Подільської міськрайонної газети «Прапор жовтня». Саме тоді, у 1980 році, Євген Валерійович видав свою першу книгу. Вона називалася «Кам’янець-Подільський: історико-архітектурний нарис».

Телебаченню Хмельниччини Євген Семенюк присвятив 24 роки свого життя. Впродовж 1991-2015 років він працював журналістом, ведучим, завідувачем відділу культурно-публіцистичних програм обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-Центр». Зокрема, йому належали такі авторські програми як «Дорога до храму душі», «Імена», «Майстерня», «Громада»…

Подякою за працю для Євгена Валерійовича стала не лише любов і повага телеглядачів та колег, а й низка нагород і відзнак. Наприклад, у різні роки його нагородили орденами Володимира Великого ІІІ ступеня, Христа Спасителя, відзнакою «Хрест заслуги», нагородою «Золота медаль журналістики»… Також він був лауреатом премій імені Якова Гальчевського та міської премії імені Богдана Хмельницького у галузі історії, культури і мистецтва.

«Ми з Євгеном почали працювати на «Поділля-Центр» ще у 1991 році, — розповідає про колишнього колегу заслужений журналіст України Павло Хорошенюк. — Євген був хорошою, веселою людиною. Як журналіст він був справжнім професіоналом. Особливо знався на сфері культури. Мав міцні стосунки з художниками та письменниками, з якими був на одній хвилі».

Зупинилося серце Євгена Семенюка сьогодні, 19 січня, на 76 році життя. За попередньою інформацією, Євгена Валерійовича проведуть в останню путь у Хмельницькому 21 січня.

Співчуваємо рідним та близьким Євгена Валерійовича Семенюка...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую