ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пробне ЗНО-2021: на які предмети реєструвались найчастіше

Суспільство 1330
На Хмельниччині на ЗНО зареєструвалось близько 5 тисяч осіб
На Хмельниччині на ЗНО зареєструвалось близько 5 тисяч осіб. Фото: автора

Складатимуть пробний тест 10 квітня.

З 5 по 19 січня тривала реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. В день проведення тестування, 10 квітня, кожен учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета, а також додатково завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів та пройти тестування онлайн.

«За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти, кількість осіб, які завершили процес реєстрації в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (здійснили оплату послуг із проведення пробного ЗНО), становить майже 140 тисяч. Найчастіше учасники обирали для складання тесту українську мову і літературу, українську мову, історію України, математику», - зазначають у Міністерстві освіти та науки України.

Як розповідає методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, на Хмельниччині схожа тенденція щодо вибору предметів. Мешканці області, які реєструвались на пробне ЗНО, обирали історію України, математику та українську мову.

«В області зареєструвались загалом близько 5 тисяч осіб. Це не дуже багато у порівняні з попередніми роками. Мабуть, зіграло свою роль, що можна було зареєструватись на один предмет і отримати варіанти всіх інших. Вплинуло й те, що торік діти через карантин не змогли пройти процедуру пробного тестування повноцінно», - каже Ірина Андріївна.

Додає, що декілька років поспіль на пробне ЗНО реєструвались майже 80-90% усіх випускників, а у 2021 році - майже 50 %.  

Складатимуть пробне ЗНО на спеціально визначених пунктах тестування. Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО (запрошення) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування, буде розміщено в особистих кабінетах учасників до 25 березня 2021 року. При вході до пункту проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити запрошення та паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу. Процедура складання пробного тесту буде максимально наближена до того, як відбуватиметься основна сесія ЗНО.
 

Читайте також:  Стартувала реєстрація на ЗНО-2021: що потрібно знати

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую