ye-logo.v1.2

Симчишин просить Кабмін дозволити перевозити стоячих пасажирів у міському транспорті

Суспільство 2931
Під час карантину перевозять лише сидячих пасажирів
Під час карантину перевозять лише сидячих пасажирів. Фото: з архіву

Міський голова надіслав листа зі зверненням.

На час дії карантину в Україні заборонили перевозити стоячих пасажирів. Це обмеження, яке мало б запобігти поширенню коронавірусної інфекції, сприяє скупченню людей на зупинках громадського транспорту, оскільки не для всіх є місце в салоні. Про це повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 3 лютого, під час брифінгу.

«На час дії карантинних обмежень ця проблема повністю не підлягає вирішенню. Учора я листом звернувся до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров'я з проханням дозолити комунальну транспорту, а також приватному середньому і великогабаритному транспорту перевозити стоячих пасажирів. Залежно від габариту - від 10 до 20 осіб. Ми впевнені, що це було б абсолютно правильно», - зазначив міський голова.

Олександр Симчишин навів приклад, коли люди їдуть у «забитому» вагоні метро, або у потязі по 4-5 годин. У цей же час, каже, в хмельницькому тролейбусі, який може перевозити 100-106 пасажирів, забороняють перевозити 10-20 стоячих. Це ж стосується і великогабаритних автобусів у місті.

«Через це тролейбус, який в годину пік перевозив 106 пасажирів, зараз везе 30. Автоматично 70 потенційних пасажирів залишаються на зупинках і скупчення відбувається саме там, що точно ніяк не сприяє запобіганню поширенню коронавірусу», - додав очільник Хмельницького.

За його словами, на час карантину кількість тролейбусів збільшили на 25 одиниць, однак і це не розв'язує проблему. Міський голова сподівається, що Кабмін та МОЗ переглянуть обмеження і ситуація виправиться.

Читайте також: У хмельницьких тролейбусах працюють контролери

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую