ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому продовжують експеримент з тестуванням освітян на антитіла до COVID-19

Суспільство 2114
Результати тестування на антитіла до коронавірусу свідчать, що перехворіло значно більше людей, ніж свідчить статистика
Результати тестування на антитіла до коронавірусу свідчать, що перехворіло значно більше людей, ніж свідчить статистика. Фото: Даші Пастернак

Опираючись на результати тестування можна робити висновки, що в місті коронавірусом уже перехворіло значно більше людей, ніж свідчить статистика.

У Хмельницькому продовжують тестувати працівників закладів освіти на антитіла до коронавірусної інфекції. Цей своєрідний експеримент у місті започаткували ще минулого року. Тоді у грудні працівників чотирьох навчальних закладів протестували методом ІФА, щоб зрозуміти, скільки відсотків педагогів, власне, вже мають антитіла до інфекції. А після того, як наприкінці січня у школах відновили очне навчання, експеримент продовжили. Відтак протестували працівників ще однієї школи. Про це сьогодні, 3 лютого, під час брифінгу розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«У Хмельницькому ми маємо вже маємо п’ять протестованих навчальних закладів, - каже Олександр Сергійович. – Загалом, у них тест на антитіла до коронавірусу здали 358 педагогічних працівників. Ще 30 педагогів в цих навчальних закладах уже перехворіли, тож, відповідно, в них є антитіла і ми їх не тестували. І щодо результатів, то вони показали, що 207 педагогів з протестованих мають антитіла. Це фактично 60 відсотків людей», - зазначає Олександр Симчишин.

І додає, що опираючись на результати такого вибіркового тестування можна робити висновки, що в місті коронавірусом уже перехворіло значно більше людей, ніж свідчить статистика.

«Адже коли ми говоримо, що в Хмельницькому 11 тисяч виявлених випадків COVID-19, то, опираючись на результати з тестуванням на антитіла, можемо робити висновок, що кількість людей, які перехворіли, суттєво вища», - каже Олександр Симчишин.

За його словами, навчальні заклади і надалі тестуватимуть вибірково, щоб розуміти ситуацію приблизно реальної кількості людей, які вже перехворіли коронавірусом у цих колективах.

Читайте також: У Хмельницькому почали страхувати медиків від коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую