ye-logo.v1.2

У Хмельницькому померла 40-річна лікар-педіатр

Суспільство 9648
Лікарку вчора поховали
Лікарку вчора поховали. Фото: medics.ua

Не стало Азарянської Лесі Володимирівни.

Сьомого лютого на 41-му році життя померла лікар-педіатр Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Азарянська Леся Володимирівна. Як розповіли сайту «Є» у закладі, медик померла внаслідок ускладнень, спричинених коронавірусом. Вчора, восьмого лютого, її поховали.

«Ця непоправна втрата гірким сумом осіла в серцях у всього нашого колективу, рідних, близьких людей. Світлий образ Лесі Володимирівни як професійного лікаря, мудрого колеги, люблячої дружини та дбайливої мами назавжди залишиться в нашій пам’яті. Вона була доброю та привітною до діток, щирою з батьками та колегами, веселою, життєрадісною,відданою обраній професії», - зазначають у центрі ПМСД №2.

Довідково: Леся Азарянська народилася в селі Доброгоща Хмельницького району. Навчалася в Національному медичному університеті імені Богомольця, який закінчила у 2004 році. З 2005 по 2017 працювала в Хмельницькій міській дитячій лікарні лікарем-педіатром. З 2017 року та до останнього працювала лікарем-педіатром у Хмельницькому міському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2.

Нагадаємо, від коронавірусу 31 січня в обласному центрі на 51-му році життя помер хірург Хмельницької міської лікарні Олег Гвоздовський.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую