ye-logo.v1.2

На правах реклами lifecell запустив змагання з успішності для школярів Хмельниччини

Суспільство 713
Інтернет відкриває безмежні можливості для розвитку та навчання
Інтернет відкриває безмежні можливості для розвитку та навчання. Фото: Команда оператора lifecell

Команда оператора lifecell запускає мотиваційну програму «lifecell Академія» для шкіл невеликих населених пунктів Хмельниччини.

В кінці навчальної чверті семестру компанія нагородить кращі  за середнім балом успішності класи.  У якості подарунку кожен учень класу-переможця отримає рік безкоштовного користування тарифним планом  «Інтернет БЕЗМЕЖ».

Програма вже стартувала в школах с. Самчики, Красилівського району, с.Балин, Дунаєвецького району, с. Корчик, Шепетівського району.

Найближчим часом «lifecell Академію» буде запущено й у інших населених пунктах. 

«Технології мають бути доступними кожному, незалежно від рівня доходу та місця проживання»,  – вважають у lifecell.  – «Інтернет відкриває безмежні можливості для розвитку та навчання. Під час тривалих карантинних обмежень мережа стає нагальною потребою для безперервного навчання.

Саме завдяки інтернету вони отримують доступ до рідкісних книг і творів мистецтва, лекцій та майстер-класів від найвизначніших діячів сучасності,  безкоштовні навчальні платформи. А ще – це міжнародні медіа, спілкування у соцмережах, обмін думками та поглядами, розвиваючі ігри та додатки на будь-яку тематику. Саме тому компанія обрала у якості подарунку тарифний план з великим обсягом гігабайтів» – зазначили в пресслужбі оператора.

За останні кілька місяців lifecell значно розширив 4G покриття на Хмельниччині – оператор запустив швидкісний інтернет ще в 253 нових населених пунктах області, це означає, що ще понад 164 тис. мешканців області отримали можливість користуватися 4G від lifecell.

Денис Майданський,  керівник напрямку регіональних продажів та обслуговування клієнтів, lifecell: «З якісним  мобільним інтернетом в українського школяра з’являється постійний доступ до глобальних ресурсів, незалежно від того, де він знаходиться: вдома, в школі чи на вулиці.  «Інтернет БЕЗМЕЖ»  – один з найпопулярніших серед наших абонентів тарифний план. У ньому відсутні обмеження щодо обсягу спожитих гігабайтів мобільного інтернет-трафіку, хвилин розмов всередині мережі lifecell в межах України та роздачі інтернету іншим пристроям через мобільну точку доступу».

Більше інформації на сайті: https://www.lifecell.ua/uk/

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую