ye-logo.v1.2

Ранкова ожеледиця: як розчистили Хмельницький від льоду та снігу

Суспільство 1307
Вранці на деяких вулицях міста було слизько
Вранці на деяких вулицях міста було слизько. Фото: автора та Андрія Ящишена

Дехто з містян не задоволений роботою комунальних служб.

Через вечірній замерзаючий дощ дороги та тротуари Хмельницького вкрилися тонким шаром льоду. Ще з ночі комунальники почали розчищати та посипати вулиці міста, однак ранкової ожеледиці уникнути подекуди не вдалося.

Сьогодні вранці, 10 лютого, деякі хмельничани почали скаржитися на неналежно проведену роботу комунальних служб: пішохідні доріжки не кругом посипані, під ногами слизько, або ж шар рихлого снігу заважає нормально йти. Водночас, як розповіли сайту «Є» у Хмельницькому комунальному підприємстві з будівництва, ремонту та експлуатації доріг, всю ніч у місті працювало 23 одиниці техніки.

«Ми висипали 115 тонн суміші та 109 тонн солі. У місті працює 78 прибиральників, які розчищають пішохідні переходи і тротуари. Працює посипальна та очищувальна техніка, - говорить начальник дільниці з утримання дорожньо-вуличної мережі Михайло Худзик. - Крім того, зараз наші працівники вивозять сніг від пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Також з другого і третього кварталу вулиці Проскурівської сьогодні вдень і з переходом на ніч будуть вивозити сніг».

Тим часом у міському травмпункті сьогодні спокійно. Як зазначає завідувач міського травмпункту Руслан Коленіков, станом на 12-ту годину вони працюють у звичному режимі.

«Черг у нас немає. Сьогодні прийняли 23 людини - це небагато. За вчорашній день було 67 чоловік, а за рік середній добовий показник складає 63 особи. Вчора сніг випав, а вночі йшов дощик, але таких, щоб вранці впали і звернулися до нас – то дві чи три людини. Зверталися також хмельничани, які падали у минулі дні», - сказав Руслан Колесніков.

Ми ж вирішили пройтися вулицями міста та поглянути, як прибрали Хмельницький від ожеледиці та снігу. Більше дивіться на наших фото:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую