ye-logo.v1.2

Хмельницький суд вирішив не штрафувати водія маршрутки за порушення карантину

Суспільство 1675
Хоча у маршрутці було 21 місце для сидіння, у її салоні перебувало 30 пасажирів
Хоча у маршрутці було 21 місце для сидіння, у її салоні перебувало 30 пасажирів. Фото: ілюстративне en.wikipedia.org

Чоловік зазначав, що попередив пасажирів про відсутність місць, але вони його не послухали, бо їхали на роботу.

Нещодавно у Хмельницькому міськрайонному суді розглянули справу щодо притягнення до адміністративної відповідальності водія маршрутки. Чоловіка звинуватили у порушенні правил карантину. Хоча на судове засідання обвинувачений не прийшов, орган правосуддя обмежився усним зауваженням. Про це свідчить постанова, винесена 26 березня.

За її текстом, 11 березня обвинувачений на мікроавтобус «Mercedes» здійснював пасажирські перевезення за маршрутом №54 «Лезнево – Дачі Електроніка». Коли він їхав проспектом Миру, о 9-й ранку його зупинили працівники поліції, які виявили, що водій порушив правила карантинну. А саме: перевозив 30 пасажирів, хоча у маршрутці було лише 21 місце для сидіння.

Тому правоохоронці склали на нього протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

На розгляд справи обвинувачений не прийшов, однак дав письмові пояснення у складеному на нього адмінпротоколі. А також — визнав свою провину.

«Пояснив, що попереджав пасажирів про відсутність вільних місць. Однак вони не реагували на зауваження та казали, що їм необхідно їхати на роботу. Він своєю чергою, щоб не порушувати графік руху на маршруті, продовжив рух», — зазначено у постанові.

Зрештою Хмельницький міськрайонний суд вирішив звільнити водія маршрутки від адміністративної відповідальності й обмежитися усним зауваженням.

 Читайте також: У Хмельницькому переглянуть вартість проїзду в громадському транспорті

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую