ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сесія Хмельницької облради: ліквідація санаторіїв і гроші на кисневі станції (Запис ефіру)

Суспільство 5224
8 квітня відбудеться сесія Хмельницької обласної ради
8 квітня відбудеться сесія Хмельницької обласної ради. Фото: з архіву

Сьогодні, 8 квітня, відбудеться чергова сесія Хмельницької обласної ради.

На розгляд депутатів буде запропоновано понад чотири десятки питань порядку денного. Серед них: внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік та низки цільових програм, повернення до питання ліквідації дитячих санаторіїв і чергові звернення до представників центральної влади.

Якщо говорити про зміни до цьогорічного бюджету, то на розгляд місцевих обранців заплановано винести питання, пов’язане з медичним киснем. Через проблеми з його постачанням пропонується виділити з обласної скарбниці орієнтовно 4,5 мільйона гривень. За ці кошти має бути розроблена проєктно-кошторисна документація для встановлення кисневих станцій в одинадцяти медзакладах, де лікують хворих на коронавірус.

Додаткові кошти також можуть виділити на низку проєктів, передбачених змінами до різних цільових програм. Наприклад, щодо розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» і щодо сприяння розвитку громадянського суспільства. Саме в останній міститься проєкт, який викликав жваве обговорення у соціальних мережах і досить часті негативні відгуки.

Він передбачає, що до 23 серпня у Хмельницькому в мікрорайоні Виставка мають встановити найвищий в області Прапор України з підсвіткою. Висота флагштоку становитиме 50 метрів, а широта й довжина полотна стяга — 8 метрів і 13 метрів відповідно. Коштуватиме це п’ять мільйонів гривень. Подібні проєкти реалізують й в інших областях країни.

Але від створення нового до ліквідації старого буває лише крок… Зокрема, сьогодні депутати знов повернуться до питання припинення діяльності трьох дитячих санаторіїв: Кам’янець-Подільського обласного дитячого спеціалізованого санаторію, обласного дитячого спеціалізованого санаторію «Світанок» та Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію. Востаннє відповідні проєкти рішень виносили на сесію у червні минулого року. Але тоді ці питання відклали на майбутнє.

Розглядатимуть й обранці можливість ліквідації фірми «Фармація», яка перебуває у власності облради. Причиною названі результати аудиторської перевірки. Власне про «Фармацію» кілька тижнів тому згадала й голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, коли озвучувала виявленні факти розкрадання комунального майна та бюджетних коштів.

Не обійдеться без чергових звернень до центральної влади. Обидва присвячені вакцинації від коронавірусу. В одному йдеться про необхідність «невідкладного інформування населення». Щоправда, самі ж звернення виявилися не такими й же «не відкладними», адже за них депутати мали голосувати ще 18 лютого. Однак на тодішню позачергову сесію фактично ніхто не прийшов…

Отож, як і за що цього разу голосуватимуть місцеві обранці, ви можете побачити на власні очі завдяки прямій трансляції сесії Хмельницької облради від сайту «Є».

Початок пленарного засідання сесії Хмельницької обласної ради запланований на 10-у ранку 8 квітня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую