ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому завершився опалювальний сезон

Суспільство 1526
13 квітня у Хмельницькому завершився опалювальний сезон
13 квітня у Хмельницькому завершився опалювальний сезон. Фото: pixabay.com

Температура повітря надворі дозволяє вимкнути опалення.

Сьогодні, 13 квітня, у Хмельницькому завершили опалювальний сезон. Як повідомив заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок, відповідне розпорядження підписав міський голова. Таке рішення ухвалили через підвищення середньодобової температури повітря вище +8 градусів.

«Сьогоднішнім днем міський голова підписав розпорядження про припинення  опалювального сезону. Ще з вчорашнього дня почали потроху вимикати тепло, бо була тепла погода. Але припинили повністю сьогодні», - розповів Василь Пилипович.

За його словами, у разі зниження температурних показників у наступні дні, у комунальні заклади знову подадуть тепло. Василь Новачок каже, міська система теплопостачання налаштована на автономну роботу.

«Наша система теплопостачання налаштована таким чином, що можемо автономно, без запуску загального опалення в місті, без запуску величезних котлів, опалювати дитячі садочок, школи й медзаклади. Як тільки впаде температура до трохи нижчої, ми запустимо знову опалення у комунальних закладах», - додав заступник міського голови.

Водночас у розпорядженні міського голови йдеться про доручення комунальним підприємствам «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі» опалення лікувально-профілактичних установ, дошкільних, шкільних закладів міста, незалежно від форм власності, здійснювати на підставі звернень керівників закладів та установ.

Нагадаємо, що минулого року опалювальний сезон закінчився раніше – 7 квітня. Сприяла тому тепла - 6 квітня середньодобова температура повітря перевищила всім градусів вище нуля. Така ж ситуація прогнозувалась й надалі.

Читайте також: Оприлюднили квітневу ціну на газ: які тарифи очікують мешканців Хмельниччини

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую