ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ціна на газ з 1 травня: які річні тарифи для мешканців Хмельниччини пропонують

Суспільство 10221
Тепер постачальник газу протягом періоду дії базового річного тарифу не має права підвищувати ціну
Тепер постачальник газу протягом періоду дії базового річного тарифу не має права підвищувати ціну. Фото: з архіву

Тариф діятиме з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року.

Постачальники газу для населення Хмельниччини оприлюднили річні пропозиції, за якими пропонують купувати блакитне паливо протягом року – з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року.

Додамо, що 7 квітня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг внесла зміни в правила і типовий договір поставки природного газу, згідно з яким постачальники газу зобов'язані були до 25 квітня оприлюднити на своїх вебсайтах річний тариф на газ. Отож, тепер постачальник газу протягом періоду дії базового річного тарифу не має права підвищувати ціну.

Яку ж річну ціну на газ пропонують мешканцям області?

Як повідомляє ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів-клієнтів, які користуються послугами цього товариства, пропонують річний тариф на рівні 7,99 гривні за кубометр газу.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ДП «Шепетівкагаз», ціна на газ, яку встановили як річний тариф, становитиме 10,20 гривні за метр кубічний блакитного палива.

А от газопостачальна компанія «Нафтогаз України» встановила річний тариф на газ протягом року для населення на рівні 7,96 гривні за кубометр.

Як повідомляє «Газ Правда», всіх споживачів, які дотепер користувалися місячними пропозиціями, постачальники переведуть на річні продукти автоматично. При цьому за бажанням кожен клієнт зможе змінити річний тарифний план на будь-який інший, так само як і змінити самого постачальника. Зокрема, можна обрати і «місячний» тариф, де на відміну від «річного», ціна може як спадати, так і зростати.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Тариф на транспортування газу змінився з 1 січня. Відтак, згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з 1 січня становить 1,99 гривні. А для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПрАТ «Шепетівкагаз», - 1,30 гривні. Додамо, що плата за доставку газу сплачується щомісячно і розраховується окремо для кожного споживача. Вона залежить від об’єму спожитого блакитного палива впродовж «газового року». Він охоплює період з 1 жовтня до 30 вересня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую