ye-logo.v1.2

Разом 24/7: як живуть хмельничанин і львів’янка, які торік відгуляли онлайн-весілля

Суспільство 3551
Завдяки експериментальному формату свого весілля, пара закоханих за кілька днів стала відомою в Україні
Завдяки експериментальному формату свого весілля, пара закоханих за кілька днів стала відомою в Україні. Фото: з фейсбуку Інни Гуменник

Перший рік подружнього життя у пари видався насиченим, а про свою пригоду закохані згадують із захватом.

У ці дні рік тому українці обговорювали перше в країні онлайн-весілля. Тоді історію кохання хмельничанина і львів’янки, які зважилися на віртуальне одруження, опублікували чимало різних ЗМІ. У період, коли в Україні не дозволялося відвідувати парки та спортивні майданчики, а вулицею можна було ходити не більше, ніж по двоє, Ігореві Плащовому та Інні Гуменник вдалося відгуляти весілля на 70 гостей, не порушуючи правил карантину. 

Як усе було, новоспечене подружжя розповіло торік сайту «Є». За словами молодят, їхні стосунки роками були дистанційними. Її життя проходило у рідному Львові, він на той момент вже жив у Києві. Тож символічно, що й весілля відіграли теж в онлайн-форматі. На свято запросили родину, друзів, близьких. Всі разом святкували за допомогою платформи групових чатів Zoom.

Віртуальними були й всі етапи його підготовки. Підбір одягу, постановка першого танцю, макіяж та зачіска нареченої, вибір букета і навіть дівич-вечір та парубоцька вечірка – все пройшло онлайн. З реального, тобто «офлайн», на весіллі була лише церемонія.

Вдалося все це реалізувати завдяки перемозі в проєкті «Весілля онлайн», який запустила одна із львівських агенцій. До організації весілля долучилися близько 120 людей, десятки партнерів. Були задіяні, ведучі, фотографи, відеоператори, спеціалісти з онлайн-трансляцій, діджей. Кухарі розробили набір страв, які доставили гостям просто додому.

На весіллі були лише люди з технічної підтримки: ті, що займалися світлом, створювали голографічне зображення, фото- та відеограф.

Карантинний рік подружнього життя

Минуло трохи більше року й тепер Ігор та Інна із захватом згадують свою авантюру. Кажуть, якщо у когось це був карантинний спокійний рік, то в них він був забарвлений яскравими подіями.

«Після онлайн-весілля ми вже не мали весілля в «офлайні». Все, що було в той момент з тими людьми, були для нас повністю реальними. Ми вважаємо, що в емоційному плані ще раз цю миттєвість ми вже не змогли б повторити, - каже Інна. - Ну і взагалі, число «22» стало для нас символічним. 22-го квітня було онлайн-весілля, 22 травня нам офіційно видали свідоцтво про реєстрацію шлюбу. А рівно через пів року після цього – 22 листопада ми повінчалися. Вінчання теж пройшло, можна сказати, в карантинному форматі. Ми зробили це тільки вдвох і священик. Навіть батьків не було. Вирішили, що це таїнство для нас двох – лише перед нами і Богом».

А от святкування першої річниці вже пройшло у більш традиційному форматі. За словами Ігоря, свято співпало із ювілеєм тещі, тож відзначали кілька днів у колі родини.

На підготовку онлайн-весілля закохані разом з організаторами витратили десять днів.

Нині пара проживає у Львові. Працюють дистанційно, тому разом перебувають цілодобово – 24/7. Подружжя зізнається, карантин став гарною перевіркою їхніх стосунків.

«Перший рік – він, як ситець, дуже тонкий, тендітний у плані відносин. Крім того, у нас він підсилився постійним карантином. Ми перейшли перевірку цих відносин, і мені здається, що для багатьох пар це великий плюс. Карантинні заборони не заважають нам подорожувати, ми почали відкривати нові горизонти. Важливо не де ти, а з ким. Це, напевно, основне – знайти людину, яка на одній хвилі з тобою, а все решта прикладеться», - ділиться Інна Гуменник.

Авантюристи за натурою

Минув рік, а гості, які гуляли на онлайн-весіллі, й досі згадують неординарну подію. Адже на святах дистанційного формату раніше не бували. А в час, коли в країні вперше діяли суворі обмеження, незвична пригода змогла привнести яскраві барви в карантинні сірі будні.

Підготовка до весілля тривала всього лиш кілька днів, плюс у той час був ще й Великдень. Пара ж не тільки займалася організаційними питаннями – багато часу вони витрачали на інтерв’ю із різними ЗМІ.

«Оскільки ми не медійні люди і не звикли до уваги, трішки було важко. У нас було розписано кому і коли ми записуємо відео, кому розмову, кому даємо відповіді на письмові питання. Дуже важко було перед такою подією знайти час для всіх. Але, звичайно, це було й приємно, - зазначає Інна. - Тепер буде, що дітям і онукам показати. У нас ціла папка з сюжетами і публікаціями про нас і наше весілля. Цікавий досвід життєвий».

Від свого весілля подружжя в захваті.

Ігор та Інна кажуть: якщо їм знову запропонують якусь цікаву авантюру – погодяться. Разом вони завжди готові до нових пригод, тож не бояться експериментувати.

«Ми б порадили людям теж експериментувати. Це завжди яскраві емоції, стільки позитиву. Насправді, ми навіть не очікували на таку реакцію і такі переживання, коли погодилися провести весілля в онлайні. Наша подія перевершила всі сподівання. Тому радимо й іншим не боятися відкривати щось нове для себе. Враження залишаться на все життя», - додає Ігор.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую