ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський нагородив полеглого Героя з Хмельниччини

Суспільство 2439
Героя нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня
Героя нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Фото: з фейсбуку Любові Гули

Максим Польовий загинув минулого місяця від кульового поранення, завданого ворогом.

Вчора, 23 червня, Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами дванадцятьох захисників України. З-поміж них двом учасникам російсько-української війни президент надав ордени посмертного. Зокрема, Максиму Польовому, який родом з Наркевичів колишнього Волочиського району.

Згідно з указом, очільник держави посмертно нагородив майора Польового Максима Миколайовича орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Воїн загинув 27 травня на Луганщині.

Цей орден президент посмертно надав й старшому лейтенанту Павлюку Олександру Миколайовичу, серце якого зупинилося 5 червня. Він був родом Рівненщини й служив заступником командира полку «Азов». Крім того, двох воїнів Володимир Зеленський нагородив медаллю «За військову службу Україні», а десятьох — медаллю «Захиснику Вітчизни».

Нагадаємо, Максим Польовий народився у 1984 році на Хмельниччині в селищі міського типу Наркевичі. На захист України Герой став у 2014 році й пройшов Дебальцеве. Донедавна він був командиром батальйону 128-мої окремої гірсько-штурмової бригади.

В Наркевичах з Максимом Польовим попрощалися 30 травня

В Наркевичах з Максимом Польовим попрощалися 30 травня. Фото: з фейсбуку Любові Гули

Загинув Максим Миколайович 27 травня від кулі російського снайпера. У Героя залишилися батьки, дружина та двоє дітей.

У Наркевичах з Максимом Польовим попрощалися 30 травня. Проводжали його в останню путь родичі, друзі, побратими й односельці.

Читайте також: У Хмельницькому планують створити хаб для ветеранів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую