ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Випускникам Хмельницької громади вручили золоті та срібні медалі (ФОТО+ВІДЕО)

Суспільство 2658

Центром міста пройшов парад випускників.

Сьогодні, 30 червня, у Хмельницькому відбулося традиційне свято для випускників шкіл. Цьогоріч до святкувань долучились уже колишні учні 11-их класів не тільки міста Хмельницького, а й сіл, які приєдналися до громади. Загалом таких налічується 1 828 осіб.

Із самого ранку випускник зібралися у середмісті Хмельницького. Далі колоною, у супроводі ансамблю мажореток та духового оркестру, пройшлися пішохідною Проскурівською аж до спортивного комплексу «Поділля». На стадіоні учнів очікувала урочиста частина – вручення медалей та грошових винагород. Так 194 випускники отримали золоті медалі, 37 – срібні. Трьом двохсотбальникам вручили сертифікати на 10 тисяч гривень.

Із золотою медаллю школу закінчила Софія Савицька із НВК №4.  Дівчина склала зовнішнє незалежне оцінювання на високі бали й планує пов'язати своє життя із наукою.

Парад випускників пройшов Проскурівською
Прямувала колона до стадіону "Поділля"
Деякі класи одяглися у однакове вбрання

«Цей останній рік був дуже важкий і виснажливий. Адже все було на купу, і ми мали якось зібратися із силами й робити те що треба. Але зараз відчуваю полегшення, бо це все закінчилося і я можу відпочити хоч трішки. Я склала математику на 188, українську мову та літературу на 198, біологію на 199, англійську на 194. Планую вступати в університет у Києві. Хочу бути біологом-науковцем», - розповідає 11-класниця.

Поки не визначилась із майбутньою професією Аміна Яблонська, із гімназії №2. У планах, вступати в один з університетів міста Львова.

Очолювали колону мажоретки
Срібні та золоті медалі
Вручали медалі на стадіоні

«Рік минув важко, 11-ий клас все-таки, але ми все подолали й тепер все нормально. Не скажу, що це було дуже легко але, думаю, якщо захотіти, то все можна. Ми встигали і відпочивати, і навчатись. Як написала англійську на 182, українську на 192, історію на 181. Планую вступати у Львів, але на яку спеціальність, ще не вирішила. Можливо на журналістику або ж міжнародні відносини, філологію. Щодо професії, то ще придивляюся, не можу сказати ким я хочу стати», - каже Аміна.

За словами міського голови Олександра Симчишина, сьогодні вперше провели свято у форматі параду випускників. Зробили це для того, аби діти повноцінно могли відчути атмосферу свята, насолоджувались випуском та пишались собою.

Випускники розмістились по усьому периметру стадіону
Кожен клас та школу зустрічали оплесками

«Саме сьогодні ми офіційно завершуємо навчальний рік 2020-2021. Найскладніший навчальний рік з багатьох останніх, який, я вважаю, ми усі пройшли гідно та достойна, попри виклики. Ми свідомо запровадили такий формат параду випускників і урочистої лінійки, бо хочемо дарувати якомога більше позитивних емоцій дітям, аби вони насолоджувалися і пишалися собою», - додав міський голова.

 

Нагороджували медалями представники влади міста. Фото:Артема Баландіна

У громаді цьогоріч 194 випускники отримали золоті медалі. Фото: Артема Баландіна

Читайте також:  У Хмельницькому дипломи отримали понад 400 офіцерів-прикордонників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую