ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ремонт майдану Незалежності у Хмельницькому: що не так із покриттям?

Суспільство 5687
Тріщини на майдані Незалежності відремонтували струменевим методом
Тріщини на майдані Незалежності відремонтували струменевим методом. Фото: Артема Баландіна

Центральна площа міста після ремонту покрита дрібним камінням.

У Хмельницькому нещодавно відремонтували головному площу міста. Тріщини, які виникли на майдані Незалежності, комунальники залатали струменевим методом. Тепер на місцях, де була залита суміш, висипаються дрібні камінці. Це створило дискомфорт для перехожих, і деякі містяни почали висловлювати невдоволення у соцмережах. Зокрема, активне обговорення стану покриття майдану Незалежності відбулося після проведеного напівмарафону, який тривав у Хмельницькому протягом четвертого липня.

Ситуацію, яка склалася, сайту «Є» прокоментували в Департаменті інфраструктури. За словами начальника департаменту Василя Новачка, таке відлущування камінців може тривати близько місяця.

«На майдані Незалежності утворилися глибокі і широкі тріщини, місцями до 10 сантиметрів. Діти там катаються на самокатах і виникали травматичні ситуації. Тому ми відремонтували покриття струменевим методом. Певний час після того, як були виконані роботи, відбувається відлущування дрібних камінчиків. Це нормально технологічно. Пройде час, все зайве відшарується і площа буде без тріщин, - говорить Василь Пилипович. - На дорогах цей процес проходить протягом тижня, там інтенсивний рух автомобілів. До прикладу, в той самий час було зроблено вулицю Гагаріна. Вона зараз вона повністю в нормальному стані. Тут, звісно, буде довше і час від часу комунальники будуть замітати залишки».

Хмельничани діляться у соцмережах фотографіями з майдану Незалежності. Фото: з фейсбуку Андрія Попика

Як додають в Департаменті інфраструктури, хмельницький майдан Незалежності потребує капітального ремонту. Концепцію реконструкції площі після громадських обговорень і конкурсу було розроблено ще у 2017 році, але грошей на її реалізацію у міському бюджеті не знайшлося.

«Розуміючи, що капітальний ремонт площі потягне десятки мільйонів гривень, об’єкт був призупинений в реконструкції. А робити там треба не тільки покриття, там і фонтанів працюючих немає, - зазначає Василь Новачок. - Коли воно буде зроблено? Точно не в 2022 році. Ми розуміємо, що таких грошей в міському бюджеті зараз виділяти не будуть, попри те що є багато інших проблем. А коли будуть – тоді зробимо».

Читайте також: Мурали хмельницької підземки: чи стануть інші входи теж «квітковими».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую