ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Житель Хмельницького району займався браконьєрством на території заказника

Суспільство 1193
Чоловік ловив рибу з річки Бужок
Чоловік ловив рибу з річки Бужок. Фото: Держекоінспекції у Хмельницькій області

Чоловік незаконно виловив 32 кілограми риби.

За інформацією Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, правопорушення сталося на території Ярославського орнітологічного заказника. Він розташований на північ від села Ярославка Меджибізької громади Хмельницького району. Там 11 липня державні інспектори виявили місцевого жителя, який сітками виловлював рибу з річки Бужок.

«Таким чином чоловік незаконно виловив 32 кілограми риби. Як наслідок, він міг завдати довкіллю збитків на понад чотири тисячі гривень. Проте державні інспектори випустили у водойму живу рибу, яку спіймав браконьєр. Також у нього конфіскували сітки», — зазначили у пресслужбі Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

Інспектори склали на чоловіка протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу). Наразі матеріали справи направленні до суду. Якщо провину місцевого жителя доведуть, йому може загрожувати від 340 до 680 гривень штрафу з конфіскацією знарядь лову.

«Нагадуємо, що заборонено виловлювати водні ресурси за допомогою вибухових та отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь (острога), вогнепальної та пневматичної зброї (крім гарпунних підводних рушниць), різноманітних сіткових знарядь. Також на водоймах заборонено створювати загати й будувати гатки, ловити рибу, шляхом спускання води з водойми», — додали представники екологічної інспекції.

Читайте також: Начальницю Служби у справах дітей Хмельницької ОДА викрили на хабарі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую