ye-logo.v1.2

«Від долі не втечеш.

Суспільство 15962 1

Її можна лише відтягнути на нетривалий час», – стверджує хмельничанка, ясновидець-хіромант Марія

Наша доля наперед визначена вищими силами. Багато в чому наші вчинки, наші здоров'я і хвороби, успіхи і невдачі, звички і риси характеру, навіть те, скільки нам жити і якою смертю померти - можна передбачити. Та чи потрібно звичайній людині усе це знати? Про це і розповість ясновидець-хіромант Марія.
– Чи кожен бажаючий може стати хіромантом?
– У жодному разі. Хіромантія, як і яснобачення, яким я, до речі, теж володію, це дар, даний Господом. З ним треба народитися і вдосконалювати його. Моя прабабуся розумілася на руках та яснобаченні, а потім цей дар передався і мені. Але щоб досконало розбиратися в руках, треба вчитися, і для цього в мене дуже багато літератури.
А зрозуміла я, що «не така, як усі», років у 13. Пам’ятаю, мої старші брати йшли на полювання (родом я з Росії, і виросла в тайзі), бувало, кажу: «Не йдіть, бо вб’єте час і ноги». Спочатку не слухали. В результаті приходили ні з чим: голодні, холодні і злі.
– Ви що, по руках це бачили?
– Ні, тут вже допомагало ясновидіння. Так само і за журавлиною з дівчатами ходила. Кажу: «По кварті нарвемо, не більше». Сміються наді мною, де в наших лісах таке можливо? А вийде, як я сказала. Так я  зрозуміла, що бачу людей. І тепер, коли хтось заходить до хати, вже бачу людину і її проблеми наскрізь.
…Досі все, що я передбачала, все збувалося. І ще не було такого, щоб помилилася. При потребі даю поради, допомагаю вийти з положення. Часто приходять люди перед дорогою, наречені, цікавляться, чи підходять вони одне одному... Був випадок, коли мій знайомий збирався в Англію і мав навіть квиток на руках. А я йому кажу: «Точно не поїдеш!». Через тиждень прийшов, каже: «Не поїхав. Відстав від поїзда»...
– Завдяки хіромантії можна врятуватися від небезпеки чи від смерті?
– Однозначно скажу – ні. Долю змінити не можна, її можна або відтягнути або наблизити. А змінити не можна. І якщо в людини на руці вказана смерть від води, то що б вона не робила, вона до цього прийде. Часто кажуть: «Не поїхав би, не пішов би, то не сталося б біди». Сталася б, і дуже скоро, бо час тієї чи іншої події з точністю до року-двох вказані на наших руках. І судилося вам прожити 70 років, то й проживете стільки. А судилося 18, то й проживете 18. Людина може лише відстрочити смерть на невеличкий термін.
На початку своєї практики я кільком клієнтам сказала, коли вони помруть, а потім зрозуміла, що не треба цього робити, бо людина починає жити під постійним страхом. Так що тепер можу сказати, довго вона житиме, чи ні, а коли – точно не скажу. Можу порадити, чого остерігатися, але це не допоможе. Судилося померти від удару в голову, і хоч як не остерігайся, то ти вдома зачепишся за віник і заб’єшся на смерть.
– Часто люди помічають, що у них подовжується (зменшується) лінія життя. Про що це свідчить?
– Якщо вона стає коротшою, то справа йде до погіршення здоров’я. Якщо ж  подовжується, це говорить про те, що організм бореться, в результаті трохи продовжиться життя. Але не на багато.
– Найелементарніші речі людина може сама прочитати на своїх долонях?
– Може. На руці є три основні лінії. Перша – лінія життя, що охоплює великий палець. Чим вона довша, тим довше життя. Якщо вона рівна, широка і довга, це означає довге життя і хороше здоров’я. Подвійна лінія говорить про сильний  характер, успіх, щастя, хороше здоров’я, нерідко й розкіш.
Тонка, коротка, розірвана, посічена дрібними рисочками говорить про численні хвороби та коротке життя.
Якщо від неї йдуть відгалуження вниз - це ознака серйозної хвороби.
Якщо три лінії - життя, голови і серця - виходять з однієї точки, це знак загибелі, до якої людина привела себе сама.
Хрест на кінці лінії або різкий обрив - знак смертельної хвороби або нещасного випадку з летальним кінцем.
– А як неспеціалісту визначити тривалість життя?
– Є кілько простих (і не дуже точних) методів. Можна провести на долоні вертикальну лінію що починається з центру середнього пальця. Місце її перетину з лінією життя відповідає 35 рокам. А далі можна зорієнтуватися, скільки приблизно залишилося жити.
Ще можна подивитися на браслети – горизонтальні лінії на зап’ястках. Зазвичай, їх три, хоча буває і два, і один. І кожен з них означає 25-30 років життя.  
– А про що говорить горизонтальна лінія, що проходить під пальцями?
– Це лінія серця. Зазвичай, вона йде з тильного боку долоні і піднімається до третього пальця. Довга без розривів і відгалужень лінія говорить про здорове серце і добрий характер. Маленькі відростки обіцяють хворе серце. Хрести і розриви на ній вказують на глибоку емоційну втрату – розрив з коханою людиною або її смерть.
Далі йде лінія розуму, яка має виходити з лінії життя, тобто починається між основами великого і вказівного пальців і доходить приблизно до половини долоні. Вважається, що чим довша лінія, тим розумніша людина. Якщо на виході між цими лініями є певна відстань, це означає важку старість. Пряма в кінці (без відгалужень, закруглень…) говорить про численні втрати.
Маленькі перпендикулярні лінії, що перетинають лінію голови, можуть вказувати на частий головний біль. Хрест на лінії – смерть від поранення. Глибока і червона лінія вказує на жахливий характер, нерідко – розумовий розлад. Така лінія голови нерідко зустрічається у маніяків.
– Багатьох цікавить лінія долі. Є навіть люди, у яких вона відсутня…
– Лінія долі йде вертикально по долоні і заходить на середній палець. Якщо вона починається в центрі долоні, це вказує на фатум, який може призвести навіть до  самогубства. Життя власника такої руки буде важким, особливо спочатку.
Якщо лінія починається знизу долоні і обривається на її середині, це говорить про те, що трагічний випадок в один момент різко змінить долю.
Є люди, у яких лінія долі відсутня. Хочу їх заспокоїти, нічого фатального в цьому немає. Це говорить лише про пасивність людини, її небажання що-небудь змінити в своєму житті. Лінія долі часто відсутня на руках у злочинців, алкоголіків та наркоманів. А от у відомих людей ця лінія пряма і яскрава, і є ознакою величезної працездатності.
– А чи є певні знаки, які говорять про ті чи інші події чи хвороби?
– Звичайно. Плаский пагорб Венери (біля великого пальця), вузька долоня і велика арка на першому браслеті, зі стовідсотковою точністю вказують на важкі пологи. Крім того, плаский пагорб Венери вказує на коротке життя.
Хрест на нижній фаланзі середнього пальця вказує на безпліддя у жінок. У хворих на рак шкіра долоні має зеленуватий відтінок.
Занадто довгий (короткий) мізинець вказує на шизофренію. Крім того, короткий мізинець вказує на статеву слабкість.   
Дуже короткий мізинець – це серйозна (і майже завжди виправдана) ознака психічної неврівноваженості і слабкого здоров'я.
Якщо мізинець помітно зігнутий у бік безіменного пальця, то у жінок це ознака неправильного положення матки. У чоловіків це вказує на порушення статевої функції.
Квадрат на пагорбі Місяця (навпроти пагорба Венери), говорить про насильницьку смерть від близьких людей. Зірка на ньому загрожує смертю від води.
Якщо на самому початку лінії розуму і серця з’єднані перетинкою, це – ознака самогубства.
Білі плями на нігті вказівного пальця передвіщають серцеві захворювання. Про це ж говорить і великий "півмісяць" або його відсутність на нігтях. Ще одне під- твердження захворювання – переривчаста лінія серця, ланцюжки на ній, точки, дрібні рисочки. Навіть якщо ви поки що не скаржитесь на серце, будьте обережні.  
Якщо в кінці лінії розуму можна розгледіти хрест, зірку або її перетинає інша лінія, такій людині може загрожувати психічне захворювання.
Якщо лінію розуму перетинає лінія, і вона різко обривається, це означає, що людське життя може закінчитися неспо-дівано.
Початок лінії долі з лінії життя дуже часто зустрічається у злочинців.  
Людям, у яких є хрест під середнім пальцем, ризик повністю протипоказаний.
Дуже рідко на руці можна побачити «знак жертви». Він має форму кільця, що складається з дрібних штрихів. Така людина – потенційна жертва, у неї слабке здоров’я, абсолютно відсутня сила волі. І якщо з даху впаде цеглина, вона потрапить саме в неї.

…Бачите, скільки страшних речей можна прочитати на людській руці. А якщо взяти до уваги те, що долю змінити неможливо, то, як я вважаю, що її краще не  знати.Коментарі:

читатель 12.10.2010 00:24

Не верю в это. Хоть убейте не верю. Развод лохов на деньги.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую