ye-logo.v1.2

У небі над Хмельницьким літатиме великий Прапор України

Суспільство 2816
Величезний прапор ідніматимуть в небо чотири рази
Величезний прапор ідніматимуть в небо чотири рази. Фото: ілюстративне з архіву

Підніматимуть стяг розміром 12х18 метрів.

У Хмельницькому до Дня Державного Прапора України готують насичену програму. Головною подією свята, яке проходитиме 23 серпня, стане запуск величезного стяга у небо. Політ прапора відбудеться чотири рази протягом дня.

Як зазначає заступник міського голови Микола Ваврищук, стяг розміром 12х18 метрів підніматимуть за допомогою дронів. Його загальна площа складає 216 метрів.

Вперше його запускатимуть о 14-ій годині на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Через годину, о 15:00, політ відбудеться на майданчику біля «Дитячого світу». О 16:30 – ще раз на майданчику біля кінотеатру Шевченка, о 18:00 – в парку «Молодіжний».

Для жителів міста готують й інші цікавинки з нагоди свята. Біля кінотеатру Шевченка о 10:30 стартує велопробіг у вишиванках з прапорами. Об 11:30 там пройдуть спортивні активності.

У Молодіжному парку 23 серпня о 18:00 запланований виступ муніципального естрадно-духового оркестру та академічного камерного хору; о 20:00 - вечірка вільних та незалежних. Протягом дня - спортивні активності.

Читайте також: Рекорд України з масового написання картини встановлюватимуть у Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую