ye-logo.v1.2

Найдовший прапор між Хмельниччиною та Тернопільщиною може потрапити у Книгу рекордів

Суспільство 2160
Рекорд заплановано встановити з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України
Рекорд заплановано встановити з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Його довжина становитиме три тисячі метрів.

У неділю, 22 серпня, між Хмельницькою та Тернопільською областями заплановано розгорнути найдовший Прапор України. Таким чином на території Гуківської та Скали-Подільської громад мають встановити національний рекорд, присвячений 30-й річниці Незалежності. Подробиці майбутньої акції кореспондентам сайту «Є» розповів голова Гуківської громади Петро Ільницький.

За його словами, довжина цього Прапора України сягатиме трьох тисяч метрів. Його половину пошили в Гуківській громаді Хмельницької області, а інші півтори тисячі метрів — Скалі-Подільській громаді Тернопільської області.

«Така думка визріла ще взимку, у День Соборності України. Мене підтримав голова Скали-Подільської громади. І ми вирішили втілити її в життя, — розповідає Петро Йосипович. — Місце проведення акції є досить символічним. Нині тут пролягає адміністративна межа між Тернопільщиною і Хмельниччиною, але у минулому був кордон між Австро-Угорською та Російською імперіями, які розділили Україну».

Він зазначив, що акція розпочнеться о 9:30 ранку 22 серпня на мосту через річку Збруч, яка розмежовує обидві області. Полотнище будуть водночас розгортати у сторони Гукова та Скали-Подільської. Долучитися до акції можуть усі охочі. Досягнення реєструватимуть представники Національного реєстру рекордів України.

Петро Ільницький також додав, що в рамках цієї акції в Гукові поблизу пам’ятника Роману Шухевичу 300 дітей вишикуються у вигляді тризуба і заспівають Гімн України.

До теми: Рекорд України з масового написання картини встановлюватимуть у Хмельницькому

Автор Саша КОВАЛИК

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую