ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Найбільший прапор області підняли в Хмельницькому (ФОТО + ВІДЕО)

Суспільство 7441
Найбільший прапор Хмельницької області має розмір 10 на 15 метрів
Найбільший прапор Хмельницької області має розмір 10 на 15 метрів. Фото: Артема Баландіна

Він замайорів на території дендропарку «Поділля».

Сьогодні, 23 серпня, в обласному центрі відбулася церемонія підняття найбільшого Державного прапора України на Хмельниччині, який має розміри 10 на 15 метрів. А флагшток, який був збудований для прапора – заввишки 50 метрів.

Найбільший Державний прапор України Хмельницької області підняли водночас із прапором у географічному центрі України – селі Мар’янівка Черкаської області. На екрані, який встановили нині біля флагштоку в дендропарку «Поділля», подію на Черкащині транслювали наживо. І коли там почали підіймати синьо-жовтий стяг, у Хмельницькому також почав майоріти великий прапор України. Піднімав прапор над Хмельницьким син загиблого Героя Романа Матвійця Іван.

Нагадаємо, у травні було оголошено тендер на будівництво флагштоку для найбільшого на Хмельниччині Прапора України. На нього обласна рада виділила 5 мільйонів гривень. У червні провели тендер, переможцем якого стало хмельницьке приватне підприємство «Вектор-М» із пропозицією в 4 мільйони 523 тисячі 876,72 гривні.
Як в Хмельницькому церемонія підняття найбільшого Державного прапора України на Хмельниччині, можна було дивитися в прямому ефірі на сторінці сайту «Є» в «Фейсбуці».

Після підняття найбільшого стягу в області, урочистості до Дня Державного прапору України, який відзначається 24 серпня, в Хмельницькому не завершуються. Так. до прикладу, сьогодні заплавнований запуск величезного стяга у небо. Політ прапора відбудеться чотири рази протягом дня. Стяг розміром 12х18 метрів підніматимуть за допомогою дронів. Його загальна площа складає 216 метрів. Вперше його запускатимуть о 14-ій годині на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Через годину, о 15:00, політ відбудеться на майданчику біля «Дитячого світу». О 16:30 – ще раз на майданчику біля кінотеатру Шевченка, о 18:00 – в парку «Молодіжний». Детальніше із заходами не лише 23 серпня, а й на найближчі дні, читайте в «Афіші Хмельницького на тиждень».

Найбільший Державний прапор України на Хмельниччині встановили в хмельницькому дендропарку Поділля

Читайте також: День Незалежності України: як відзначатимуть 30-річчя у Хмельницькому (ПРОГРАМА)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую