ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Чи справді людству слід готуватися до кліматичних змін — кореспонденти «Сімейної газети» вивчали думки експертів

Суспільство 724
У виданні — актуальні проблеми та корисні поради для всієї родини
У виданні — актуальні проблеми та корисні поради для всієї родини. Фото: автора

Анонс 34-го випуску Всеукраїнського видання для всієї родини.

Кліматичні зміни і глобальне потепління — пусті фрази чи попередження людству? Що буде далі з кліматом на планеті? Чи впливає глобальне потепління на зміну погоди в Україні? Кореспонденти «Сімейної газети» збирали думки експертів. Результати — у новому випуску видання.

З нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яке відзначаємо 29 серпня, читайте історії про захисників, які загинули під час виходу з Іловайського котла.

Як розібратися у показниках, які вказані у платіжці за газ, кому подавати ці показники і що таке планові нарахування? Детальне роз’яснення вже опубліковано на сторінках нового випуску «Сімейної газети».

Також у номері:

про пенсії та пільги: про порядок приватизації земельної ділянки, на якій розташований житловий будинок; про пільги, які мають донори;

здоров’я: лікар розповідає про ревматоїдний артрит;

обійстя: слимаки на городі: як позбутися? Облаштовуємо компостну яму власноруч;

кулінарія: рецепти смачних запіканок; як зберігати спеції та що і скільки часу можна зберігати у морозилці;

споживач: яку вівсянку обрати, щоб отримати максимум користі? Скільки може зберігатися хліб та яку шкоду несе локшина швидкого приготування.

У кожному номері газети - розповіді про майстрів та майстринь, цікава дитяча сторінка, програма телебачення.

До 30 вересня на передплату «Сімейної газети» на 2022 рік діє акційна ціна — 259 гривень.

Нагадуємо, що придбати «Сімейну газету» можна в кіосках преси, а також передплатити на сайті https://simeyna.ye.ua, або за телефоном +38 067 381 58 50.

Передплатити «Сімейну газету» можна на фейсбук-сторінці видання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую