ye-logo.v1.2

Коронавірус не завадить вчасно розпочати навчання — прем’єр-міністр

Суспільство 954
Денис Шмигаль вважає, що епідеміологічна ситуація дозволяє з 1 вересня розпочати навчання
Денис Шмигаль вважає, що епідеміологічна ситуація дозволяє з 1 вересня розпочати навчання. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Очільник уряду каже, що гарантом звичної роботи шкіл має стати вакцинація педагогів.

Сьогодні, 26 серпня, на засіданні Кабміну прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що майбутній навчальний рік розпочнеться вчасно та проходитиме у звичному режимі. Однак він закликав освітян робити щеплення від COVID-19. Саме рівень вакцинації педагогів впливатиме на те, чи переводитимуть школи на дистанційне навчання, якщо зросте рівень захворюваності.

За словами голови уряду, наразі в Україні зберігається «зелений» рівень епідеміологічної небезпеки, а ситуація з коронавірусу залишається контрольованою. Це дозволяє закладам освіти з 1 вересня розпочати свою роботу у звичному режимі з дотриманням «простих протиепідемічних правил».

«Варто пам’ятати, що найефективніший спосіб протистояти коронавірусній хворобі, особливо новому штаму «Дельта», — це вакцинація, — вважає Денис Шмигаль. — Торік ми бачили, як у багатьох школах ставалися спалахи коронавірусу серед освітян. Тому важливою умовою роботи шкіл є вакцинація педагогів. Закликаю їх не нехтувати своєю безпекою та робити щеплення».

До теми: Свідоцтво про вакцинацію: як його отримати та кому воно необхідне

Нагадаємо, якщо в Україні уряд скасує «зелену» зону карантину, деякі навчальні заклади можуть перейти на дистанційне навчання. Така доля спіткає школи, у яких понад 20 відсотків працівників не отримали щеплення від коронавірусу. Натомість заклади, де вакциновано хоча б 80 відсотків педагогів, надалі зможуть працювати у звичному режимі. Тому для повернення школи з дистанційної до очної форми навчання потрібно буде досягти цієї вимоги. Інакше — доведеться чекати на покращення епідеміологічної ситуації або внесення змін до нинішньої постанови Кабміну.

Нагадаємо, кілька тижнів тому Кабмін знову продовжив дію карантину. Цього разу — до 1 жовтня.

Читайте також: Оцінки у школах по-новому: кому ставитимуть літери та що вони означають

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую