ye-logo.v1.2

Сили спеціальних операцій провели збір для резервістів

Суспільство 966
Збір розвідників, зв\'язківців та водіїв оперативного резерву першої черги Сил спеціальних операцій Збройних Сил України провели на Хмельниччині
Збір розвідників, зв'язківців та водіїв оперативного резерву першої черги Сил спеціальних операцій Збройних Сил України провели на Хмельниччині. Фото: armyinform.com.ua

Три дні і дві ночі відпрацьовували практичні навички.

У лісах Хмельниччині завершився збір розвідників, зв’язківців та водіїв оперативного резерву першої черги Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяINFORM.

На цьому етапі зборів резервисти відправились за кілька десятків кілометрів у запасний район, що в лісі. Там, в інтересах одного зі штатних підрозділів військової частини, який проводив свої навчання, резервісти-зв’язківці взяли участь у налагодженні стійкого зв’язку в польових умовах з командним пунктом штабу навчань, а розвідники приступили до відпрацювання навичок орієнтування на місцевості, руху в складі малих груп за азимутами в невідомій місцевості від точки до точки на кращий час.

«Загалом, за три дні і дві ночі резервісти-розвідники у повному бойовому спорядженні зі зброєю відпрацьовували практичні навички з пошуку, влаштовували наліт, засаду, займали патрульну базу, вдосконалювали вміння побудови похідних порядків під час руху, маскування та приховане пересування, облаштовували днівки і ночівлю», - пише АрміяINFORM.

Наш старий знайомий «Філ», про якого я згадував в одному зі своїх попередніх матеріалів, каже, що тактико-спеціальні навчання на зборах резервістів – найкращий, найдинамічніший і найскладніший період, який вимагає максимальної концентрації від усіх і кожного.
«Теорія і практика на полігоні – важливий елемент зборів, – каже резервіст-розвідник з позивним «Філ», який в цивільному житті є державним службовцем. - Та від самого виклику до військової частини і до завершення навчання я особисто, та й мої побратими, чекали практичних навчань з кількадобовим виходом у ліс. Ми працюємо в групах, в команді, згадуємо все що вміємо, акумулюємо всі свої навички розвідників, ділимося бойовим досвідом участі в російсько-українській війні на Сході. Загалом збір пройшов як завжди – вдало і результативно. Повертаюсь з навчань-тренувань до своїх рідних, близьких і на роботу з цілковитим розумінням того, що перевірку боєм я пройшов, маю приємну втому, заряджений і готовий хоч завтра стати до строю».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую