ye-logo.v1.2

МастерШеф: як красилівчанка полола грядки, щоб заробити продуктів для кухні

Суспільство 3279
Щоб заробити продуктів для приготування страв Тетяна пішла полоти грядки
Щоб заробити продуктів для приготування страв Тетяна пішла полоти грядки. Фото: скрін з відео

В ефірі кулінарного проєкту показали нові випробування кухарів-аматорів.

Кухарі-аматори з усієї України продовжують підкорювати кухонний олімп в одинадцятому сезоні кулінарного проєкту «МастерШеф». За перемогу та звання кращого кухаря-аматора у цьому шоу, нагадаємо, змагається і мешканка Красилова Тетяна Ільїна. У 6-му випуску телепередачі їй разом з іншими учасниками довелося не лише готувати та дивувати суддів смачними стравами, а й… попрацювати в селі, щоб заробити продуктів для приготування страв.

З кожним новим випуском, здавалося б, знайомі конкурси стають складнішими. Так, у першій частині телепередачі, яка вийшла днями на телеекрани, учасники вирушили в кулінарну подорож світом, готуючи страви різних країн. За умовами першого конкурсу аматори поділилися на три команди. У кожній визначили капітана і су-шефа, які залишали кухню на деякий час. А учасники тим часом готували страви, які характеризували різні країни. Капітани ж та їхні помічники вгадували ці країни. Кухарі могли робити необмежену кількість страв, але… головним інгредієнтом кожної страви мав бути... хек.

Червона команда, до якої потрапила і Тетяна, хоч і працювала, злагоджено, переможцями не стала. В результаті «чорного» фартуха одягнув на себе капітан команди.

А в другому випробуванні кулінарів-аматорів вивезли в… село. Якщо у минулих сезонах на подібних конкурсах учасникам можна було просто просити у місцевих жителів потрібні продукти, то тепер їм довелося заробляти їх корисними справами. Жителі села придумали для кулінарів різноманітні завдання – від прохання нарубати дров та пофарбувати дитячу пісочницю – до збору малини та картоплі.

Цього разу Тетяна готувала у синій команді. Щоб заробити продуктів для приготування страв вона пішла... полоти грядки. І хоч загалом у конкурсі синя команда поступилася червоній, під час голосування Тетяна отримала від команди лише один голос проти себе, тож чорного фартуха на неї не одягнули.

А покинув цього разу проєкт після «битви чорних» відомий шоумен Амадор Лопес, який у цьому сезоні був учасником «МастерШефа».

Отож, красилівчанка Тетяна Ільїна і далі продовжує змагатися разом іншими кухарями-аматорами за перемогу в одинадцятому сезоні проєкту «МастерШеф».

Читайте також: Хмельничанин на шоу «Холостячка»: вірш, романтичний вечір та чергова троянда

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую