ye-logo.v1.2

Хмельницьким нацгвардійцям представили нового керівника

Суспільство 1013
До цього підполковник служив на посаді заступника командира військової частини в Івано-Франківську
До цього підполковник служив на посаді заступника командира військової частини в Івано-Франківську. Фото: пресслужби військової частини 3053

Ним став підполковник Богдан Богдан.

У Хмельницькому у військовій частині 3053 Нацгвардії представили нового командира. Як зазначають у пресслужбі, відтепер військову частину очолюватиме підполковник Богдан Богдан. Раніше цю посаду обіймав підполковник Роман Березнюк.

Нового керівника представив начальник Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Набок.

«Військова частина 3053 відіграє важливу роль у забезпеченні боєздатності нашої держави, виконуючи завдання із забезпечення законності та правопорядку у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському, а також боронячи східні рубежі нашої держави. Саме тому на командира лягає велика відповідальність. Впевнений у професійності, компетентності та порядності й новопризначеного командира, як справжнього офіцера, який має за плечима значний досвід та особисті досягнення, як керівника та професіонала своєї справи», – зазначив генерал-лейтненант Олександр Набок.

До призначення на посаду командира військової частини 3053 підполковник Богдан Іванович Богдан протягом трьох років служив на посаді заступника командира військової частини, що базується в Івано-Франківську. До цього був командиром 1-го патрульного батальйону військової частини у місті Львів. Виконував конституційний обов’язок в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Читайте також: Сили спеціальних операцій провели збір для резервістів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую