ye-logo.v1.2

У Хмельницькому частково розпочався опалювальний сезон: коли населення отримає тепло

Суспільство 2225
Повноцінний опалювальний сезон стартує, коли середньодобова температура впродовж трьох діб поспіль не перевищуватиме восьми градусів
Повноцінний опалювальний сезон стартує, коли середньодобова температура впродовж трьох діб поспіль не перевищуватиме восьми градусів. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі опалення увімкнули лише дитсадкам і медзакладам.

Сьогодні, 6 жовтня, у Хмельницькому фактично стартував новий опалювальний сезон. Але лише частково. Поки що централізоване теплопостачання увімкнули дитсадкам і медзакладам обласного центру. Про це свідчить розпорядження, підписане напередодні міським головою Олександром Симчишиним.

Згідно з його текстом, комунальні підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» й «Південно-Західні тепломережі» зі 6 жовтня почали опалювати лікувально-профілактичні заклади та дитсадки міста, незалежно від їх форм власності. Причиною стало зниження температури повітря. Щоправда, у розпорядженні не йдеться про населення, школи та інші бюджетні установи.

Заступник міського голови Василь Новачок розповів сайту «Є», що решті споживачів опалення подадуть, коли середньодобова температура впродовж трьох діб поспіль не перевищуватиме восьми градусів. Попередні прогнози погоди свідчать, що це ймовірно станеться у 20-х числах жовтня.

«Хмельницькі теплопостачальні підприємства повнію готові до повноцінного початку опалювального сезону. Вони готові подати тепло населенню хоч сьогодні. Однак наразі температурний режим цього не вимагає, — пояснює Василь Пилипович. — Оскільки цьогоріч газ для теплокомуненерго значно дорожчий, ніж торік, максимально слідкуватимемо за погодою. Сподіваємося, що до 20 жовтня опалення вдасться не вмикати населенню. За таких умов школи отримають тепло після завершення осінніх канікул».

Нагадаємо, торік у Хмельницькому опалювальний сезон стартував 15 жовтня.

До теми: Ціна газу для теплокомуненерго: чи здорожчає опалення у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую