ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Як захиститися від дзвінків колекторів та чи є хронічні захворювання протипоказанням до вакцинації — анонс нового випуску «Сімейної газети»

Суспільство 826
«Сімейна газета» - Всеукраїнське видання для всієї родини
«Сімейна газета» - Всеукраїнське видання для всієї родини. Фото: автора

У кожному номері — відповіді на актуальні теми та проблеми.

З недобросовісними колекторами можуть зіткнутися навіть ті, хто не боргував за кредит. Тому свої права має знати кожен громадянин. Отож, як діяти, якщо дзвінки від колекторів за кредити малознайомих людей не припиняються, кореспонденти «Сімейної газети» запитали у фахівців. Роз’яснення — у новому номері.

Чи є хронічні захворювання протипоказаннями до вакцинації від коронавірусу — Міністерство охорони здоров’я та головний державний санітарний лікар Ігор Кузін розвінчали деякі міфи.

По 19 жовтня триває період ретроградного Меркурія. Що він означає та як спланувати свої справи, щоб вони швидко приносили свої плоди — кореспонденти видання поцікавилися в астролога.

Також у свіжому випуску читайте:

пенсії та пільги: депозит і субсидія, стаж і пенсійний вік, індексація і достроковий вихід на пенсію;

здоров’я: чому не можна приймати антибіотики від грипу, ГРВІ та ковіду; як підвищити імунітет; як прискорити обмін речовин;

обійстя: як зберегти груші до весни; методи боротьби з гризунами; коли пересаджувати півонію;

кулінарія: користь і рецепти з вівсянки; страви з часником;

сім’я: як заспокоїти нерви; чого хочуть чоловіки різного віку.

У кожному номері газети - розповіді про майстрів та майстринь, зірок та відомих особистостей, цікава дитяча сторінка, програма телебачення.

Нагадуємо, що придбати «Сімейну газету» можна в кіосках преси, а також передплатити на сайті https://simeyna.ye.ua, або за телефоном +38 067 381 58 50.

Передплатити «Сімейну газету» можна на фейсбук-сторінці видання.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую