ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

МастерШеф: красилівчанка покинула кулінарний проєкт

Суспільство 3616
Тетяна Ільїна протягом восьми випусків змагалася на кухні проєкту
Тетяна Ільїна протягом восьми випусків змагалася на кухні проєкту. Фото: stb.ua

«Це був чудовий період мого життя», - каже Тетяна про участь у кулінарному шоу.

Тетяна Ільїна з Красилова, яка стала учасницею одинадцятого сезону кулінарного проєкту «МастерШеф», протягом восьми випусків змагалася на кухні проєкту за перемогу. Утім, у другій для неї битві «чорних» фартухів історія кулінарки на «МастерШефі» таки закінчилася.

«Це був чудовий період мого життя», - каже Тетяна про проєкт. Адже вона увійшла у «шістнадцятку» кращих кулінарів-аматорів країни.

В останньому випуску на Тетяну чекало чимало випробувань. Учасникам довелося кількома словами описувати складні страви, щоб передати рецепти капітанам команд. А ще - вивчити архітектуру та придумати кулінарні аналоги різних архітектурних стилів.

Саме в цьому архітектурно-кулінарному конкурсі Тетяна змагалася у парі з учасником, який вже мав чорного фартуха. Разом вони відтворили на тарілці експресіонізм за допомогою страви з качиної грудки, готику – з крокенбушу, народний стиль – у вигляді пастушого пирога, індоісламський стиль – за допомогою червоного бісквіту… Утім, не встигли приготувати варіацію на тему бароко. Та і самі страви зазнали деякої критики від суддів. Відтак, Тетяна опинилася у чорному фартусі.

І вже змагаючись на битві «чорних», випробування для Тетяни знову видалися досить непрості. Адже учасники готували класичні страви, тоді як суперники замінювали їм ключові інгредієнти на нестандартні.

Тож котлету по-київськи Тетяні довелося готувати з курячих сердець замість м’яса, та слив і плавленого сиру замість зелені й масла. А начинку для штрудля довелося робити не з яблук, а з… цибулі.

Утім, з другої для неї битви «чорних» Тетяні, на жаль, таки не вдалося вийти переможницею. Проєкт для неї закінчився. «Це був чудовий період мого життя», - каже Тетяна про «МастерШеф». Адже вона увійшла у 16-ку кращих кулінарів-аматорів країни.

Читайте також: Хмельничанин на шоу «Холостячка»: без побачення, але з ревнощами
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую