ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Які сорти картоплі дадуть високий урожай — кореспонденти «Сімейної газети» дізнавалися в експертів

Суспільство 899
Щоб передплатити видання для всієї родини, оберіть зручний для вас спосіб
Щоб передплатити видання для всієї родини, оберіть зручний для вас спосіб. Фото: автора

А також зібрали поради про те, як підготувати організм до переведення годинників.

Як стверджують експерти, цьогорічні погодні умови не дуже добре позначилися на урожаї картоплі. Та причиною цього є не лише несприятливі погодні умови та хвороби бульби. Багато залежить і від сорту.

Кореспонденти «Сімейної газети» запитали думки експертів і фермерів та дізналися, які нові сорти дають високий урожай, незважаючи на погані умови.

В останню неділю жовтня українці знову переводитимуть годинники на «зимовий час». Який вплив це має людський організм та як його підготувати до таких змін, кореспондентам видання розповіли лікарі.

На сторінці «Про пенсії та пільги» читайте про те, кому збільшать пенсії та що робити, якщо сусід не дотримується правил добросусідства.

Також у свіжому номері:

здоров’я: корисні звички для здоров’я серця; як виявити порушення слуху; де шукати вітаміни?

обійстя: про найврожайніші сорти помідорів розповідає селекціонер Руслан Духов; чому не ростуть бройлери та що з цим робити;

кулінарія: квасимо капусту: рецепти та секрети;

рідний край: вовкулаки на Поділлі; популярні туристичні місця.

У кожному номері газети - розповіді про майстрів та майстринь, зірок та відомих особистостей, цікава дитяча сторінка, програма телебачення.

Нагадуємо, що придбати «Сімейну газету» можна в кіосках преси, а також передплатити на сайті https://simeyna.ye.ua, або за телефоном +38 067 381 58 50.

Передплатити «Сімейну газету» можна на фейсбук-сторінці видання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую