ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Поліція шукає зниклого 10-річного хлопчика в Шепетівському районі (Оновлено)

Суспільство 2765
10-річний Микола Парфенюк зник, коли у лісі збирав з батьком ягоди
10-річний Микола Парфенюк зник, коли у лісі збирав з батьком ягоди. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Дитину вже знайшли та передали матері.

Вчора, 23 жовтня, близько 18-ї години в лісі поблизу села Конотоп Шепетівського району загубився 10-річний Микола Парфенюк. Саме там хлопчик збирав ягоди з батьком. Впродовж ночі його розшукувало кілька сотень людей, але марно. Втім, вранці 24 жовтня дитину помітила жителька села Мальованка та викликала поліцію. Наразі Микола Парфенюк в безпеці.

За інформацією, Шепетівського районного управління поліції, близько 700 людей обстежували лісові хащі, стежки та прилеглу до лісу територію. Пошуки тривали всю ніч. Близько 7-ї години 24 жовтня біля свого помешкання незнайомого хлопчика помітила жителька села Мальованка. Жінка запросила знесилену дитину до себе, нагодувала та обігріла. З’ясувалось, що це той самий Миколка, якого шукали усю ніч. Тоді жінка викликала поліцію.

«Хлопчик заблукав у лісі під час збору журавлини. Він розгубився, бо не зміг знайти батьків. Він вибрав стежину в лісі та йшов нею кілька годин, аж поки не натрапив на село. Микола дістався найближчої хати. На жаль, вона виявилась порожньою, тому він просто ліг посеред мерзлої трави та заснув. На ранок рушив далі на пошук допомоги. Дитині таки пощастило зустріти небайдужу жінку. Наразі поліцейські повернули втомленого, але щасливого Миколу мамі», — зазначили у Шепетівському районному управлінні поліції.

Нагадаємо, через марні нічні пошуки десятирічного Миколи правоохоронці попросили небайдужих про допомогу. Щоб долучитися до пошуків зниклого хлопчика, потрібно було прибути на 11-у годину до приміщення Шепетівського районного управління поліції. Нині правоохоронці дякують усім, хто відкликався на це прохання.

«Поліція Хмельниччини висловлює вдячність колегам з сусідніх районів, рятувальникам, військовослужбовцям Національної гвардії України, працівникам лісництва та усім небайдужим громадянам, які допомагали у пошуках дитини», — зазначили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую