ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

Чия жертва Адам Яхієв? Відповідь може затягнутися на роки…

Суспільство 4730 2
Після загибелі Адама Яхієва
Після загибелі Адама Яхієва "Адамс" очолила його дружина Людмила.. Фото: з архіву

Пройшло три місяці відтоді, як загинув депутат Хмельницької обласної ради, відомий бізнесмен та політик Адам Яхієв. Наші читачі запитують: хто ж його убив?!

Нагадаємо, це сталося в ніч із першого на друге квітня. А напередодні Адам Михайлович займався звичними виробничими справами, брав участь у звітно-виборній конференції міської організації партії «Батьківщина», розмовляв із однопартійцями і навіть висловлювався про те, що має намір балотуватися кандидатом на наступних виборах до Верховної Ради… Його жорстоко й нагло було вбито з пістолета з глушником у спальні власного будинку. Це було замовне і добре продумане вбивство: злочинець вистрелив у голову сплячого чоловіка і не залишив ні пістолета, ні гільзи на місці злочину.
З приводу смерті відомого українського чеченця гуляли різні версії: бізнесові розборки, політичне підґрунтя, намагання захопити підприємство та ділянку землі в центрі міста, на якій Яхієв планував будувати елітний мікрорайон, і навіть помста за несплату «мзди» чеченцям (останнє було озвучено на сайті «Кавказького центру»).
Як повідомив «Хмельницькій народній газеті «Є» перший заступник обласного управління внутрішніх справ Федір Данів, розслідування триває, ведеться необхідна робота, робляться необхідні слідчі дії. Пан Данів наголосив: жодні коментарі наразі неможливі. За його словами, три місяці – це не показник, бо в архіві обласної міліції є кримінальні справи про зумисні вбивства, які тягнулися не один рік. Пана Даніва доповнила керівник відділу зв’язків із громадськістю управління Інна Проник. «Так, навесні в 2008 році розкрито вбивство одного з кримінальних авторитетів Хмельницького, якого вбили в 1997 році його подільники та закопали тіло на полі біля села Скибневе. Ще один такий злочин, вчинений у 2001 році, розкрито через шість років. Чоловік заявив про зникнення його матері. Під час розслідування з’ясувалося, що злочинцем був він сам, до того ж позбавив життя не лише власну матір, а й бабусю, а мотивом стало заволодіння їхніми квартирами. Доказову базу довелося збирати досить довго, адже злочинець дуже хитро обставив своє звернення, подавши себе як жертву навіть на нашому офіційному сайті».
На підприємстві ВАТ «Адамс», яким керував Адам Яхієв, жодних коментарів також не надають. І на момент убивства його президента , і навіть до того, ходило багато чуток про банкрутство «Адамса», однак влада Кам’янець-Подільського району, фіскальні органи цього не підтверджують. «Адамс» вчасно сплачує зарплату працівникам, всі обов’язкові податки, жодної недоїмки немає, підприємство готується до цьогорічного переробного сезону», - заявила перший заступник голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Ніна Фабіянська. Очолила «Адамс» дружина Адама Яхієва Людмила, котрій разом із чоловіком вдалося підняти завод із занепаду 20 років тому та вивести його на європейський рівень. Людмила Анатоліївна пообіцяла розповісти, як живе «Адамс» без Адама Яхієва дещо пізніше.
 

Коментарі:

Муля 06.07.2011 20:39

Не однозначно про Яхієва відгукуються подоляни.
 Але з певністю можу сказати скільки зробив для України цей чеченець, то далеко не кожний українець зробив стільки доброго для своєї неньки. А для тих хто дуже не любив Яхієва - якщо добрих справ від нього вони не бачать то горя, зла чи підлості він точно не робив і не давав багатьом зробити, в т.ч. тим в кого дуже свербіли руки. Так що завдячувати мають усі, в т.ч. і ті кому не дав зробити щось погане для Хмельниччини, бо дякуючи Яхієву вони менше мають гріхів. По більше нам таких як він, більше культури та порядку було би. А ідеальних людей не було і немає.

Ігор 06.07.2011 16:47

А рожа то бандитская!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую