ye-logo.v1.2

Незаконне будівництво церковної дзвіниці виявили у Летичівському парку

Суспільство 1521
На території природної пам
На території природної пам'ятки почали будувати дзвіницю. Фото: Держекоінспекції у Хмельницькій області

Місцева влада дозволила збудувати дзвіницю на території пам’ятки садово-паркового мистецтва.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області виявила незаконне будівництво на землях природно-заповідного фонду. Дзвіницю у Летичівському парку почав споруджувати священник, який отримав дозвіл на це від місцевої влади. Оскільки вона не мала права приймати таке рішення, інспектори звернулися у прокуратуру. Про це розповіли працівники пресслужби обласної Держекоінспекції.

Житель Летичева розповів екоінспекторам, що на території природної пам’ятки вирили котлован і поклали бетонні блоки та плити. Будівництво проходить на замовлення священника місцевої церкви, який стверджує, що має необхідні дозволи.

Як з’ясувалося, виконавчий комітет Летичівської селищної ради дозволив релігійній організації збудувати дзвіницю у Летичівському парку. Оскільки він має статус пам’ятки садово-паркового мистецтва, місцева влада порушила чинне законодавство.

«Тому Держекоінспекція вимагає у Летичівської селищної ради погодити незаконно видане рішення з чинним законодавством. Водночас передала матеріали справи в Хмельницьку обласну прокуратуру», — зазначили у пресслужбі Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області.

Довідково. Пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення парк «Летичівський» Хмельницька облрада віднесла до природно-заповідного фонду ще наприкінці 1998 року. Тут зростають типові для Поділля породи дерев, орієнтовний вік яких сягає 100 років. На території парку заборонено проведення господарської діяльності, яка може завдати їм та іншим природним об’єктам.

Читайте також: Мокрий сніг та ожеледиця: водіїв попереджають про погіршення погоди на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую