ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Надбавки до пенсій для хмельничан: кому їх має призначити міська рада

Суспільство 2056
Для партизанів, політв
Для партизанів, політв'язнів і репресованих місячна надбавка до пенсій становить одну тисячу гривень. Фото: ілюстративне автора

Загалом їх мають призначити для понад сотні жителів Хмельницької громади.

На одній з найближчих сесій Хмельницької міської ради депутати мають призначити надбавки до пенсій для понад сотні жителів громади. Заплановано, що впродовж наступного року додаткову тисячу гривень щомісяця виплачуватимуть партизанці та колишнім політичним в’язням. А по 300 гривень — члени сімей репресованих і реабілітованих. Про це свідчать два проєкти рішень міськради, оприлюднені 6 грудня.

Згідно з першим, тисячу гривень надбавки до пенсії на 2022 рік мають встановити шістьом жителям Хмельницької громади. Серед них є одна партизанка, яка у роки Другої світової війни діяла в тилу ворога. Йдеться про Бендель Марію Захарівну.

Натомість у переліку колишніх політичних в’язнів і репресованих п’ятеро людей:

  • Казмірук Людмила Миколаївна;
  • Лаба Горислав Васильович;
  • Матвіюк Кузьма Іванович;
  • Рачинський Євгеній Михайлович;
  • Федоришина Дар’я Іванівна.

Іншим проєктом рішення передбачено призначити надбавки до пенсій для 97 жителів Хмельницької громади, які є членами сімей репресованих та реабілітованих. Вони отримуватимуть по 300 гривень.

За ці проєкти рішень місцеві обранці ймовірно голосуватимуть на наступній сесії Хмельницької міської ради. Вона запланована на 15 грудня.

Читайте також: Чому мінімальна зарплата суттєво не зросте — аналізуємо бюджет-2022

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую