ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Причини здорожчання сала та символи куті — у передсвятковому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 957
Вийшов друком 51 номер видання
Вийшов друком 51 номер видання. Фото: автора

Передплата на Всеукраїнське видання для всієї родини на рік завершується.

З осені сало зростає в ціні і за вартістю навіть перегнало м’ясо. Така тенденція зберігається вже декілька місяців і, за прогнозами, змінюватися у сторону здешевшання не збирається. Чому склалася така ситуація і чим пояснюють здорожчання сала фахівці, дізнавалися кореспонденти «Сімейної газети». Результат читайте у свіжому випуску.

Незабаром — Різдво, одне з найголовніших свят християнства. Головга його страва — кутя. Звідки пішла традиція готувати кутю? Яке її символічне значення? «Сімейна газета» дізнавалася відповіді на ці питання.

Сторінка «Про пенсії та пільги» відповідає на питання своїх читачів. Вони стосуються отримання коштів за оренду землі, субсидії для безробітних, пенсійного збору при купівлі квартири.

На сторінці про здоров’я — поради про те, як провести новорічне застілля без шкоди для здоров’я та користь глив для організму.

У передноворічному випуску читайте також святкове меню, як прикрасити стіл та що готувати, щоб догодити Тигру.

У кожному номері газети - цікаві життєві історії, дитяча сторінка, програма телебачення, гороскоп, анекдоти.

Встигни передплатити «Сімейну газету» на 2022 рік. Це можна зробити на сайті https://simeyna.ye.ua, за телефоном +38 067 381 58 50 або на фейсбук-сторінці видання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую