ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Медіашкола для найменших абонентів ЕВЕРЕСТ™ запрошує на заняття!

Суспільство 1545
Інтерактивні уроки у медіашколі за авторською методикою журналістки спеціально розроблені для різних вікових груп
Інтерактивні уроки у медіашколі за авторською методикою журналістки спеціально розроблені для різних вікових груп. Фото: Компанія ЕВЕРЕСТ™

Заняття у медіашколі — це не нудні уроки, коли учні чекають, щоб швидше пролунав дзвінок на перерву й мріють, щоб не було домашнього завдання.

На ці уроки поспішають і діти, і батьки, які їх приводять. Тут так цікаво, так надзвичайно весело й неймовірно гамірно! Шкода лише, що час занять пролітає миттєво.

Медіашкола від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ відкрита для всіх, хто хоче знайти нове й цікаве заняття, мріє дізнатися, як працює телебачення, прагне гарно й грамотно виражати свої думки, розвинути уяву та кмітливість, вільно й розкуто почуватися перед об'єктивом телекамери.

Інтерактивні уроки у медіашколі за авторською методикою журналістки спеціально розроблені для різних вікових груп, щоб учням було цікаво виконувати завдання і приємно спілкуватися з однолітками. З дітьми працюють креативні викладачі, які вміють заохотити до творчості, тому уроки завжди дуже насичені, пізнавальні й емоційні.

На заняттях із професійною відеозйомкою діти отримують перший досвід роботи перед телевізійною камерою, дізнаються цікаві факти про телебачення і секрети професійних журналістів, вчаться контролювати емоції та долати хвилювання в кадрі.

Перші уроки у медіашколі

Стільки сміху, радості, захоплення і позитивних емоцій в інфоцентрі провайдера інтернету та кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ ще не бачили й не чули. 18 грудня відбулися інтерактивні заняття трьох груп у медіашколі для найменших абонентів. Було дуже весело й пізнавально всім, хто вирішив познайомитися з новим для Хмельницького форматом занять для дітей.

На майстер-класі діти створювали власний шедевр — новорічного сніговика. А потім перед телекамерою вчилися розповідати про свої вироби та враження від заняття. Навіть батьки не змогли втриматися і стали активними учасниками творчого процесу й також захотіли поділитися емоціями. Дивіться, як все відбувалося.

Як потрапити у медіашколу

Щоб почати заняття у медіашколі, не потрібно купувати портфелі чи зошити. І готуватися спеціально не потрібно. Достатньо бути постійним абонентом ЕВЕРЕСТ™ і долучитися до програми лояльності, яка пропонує унікальні знижки на товари та послуги від партнерів. Швидко та зручно зареєструватися можна у Viber боті Клуб Еверест Хмельницький або на сайті club-km.everest24.com.ua Наступний крок — обміняти накопичені на рахунку бонуси за оплату послуг інтернету та кабельного телебачення на безкоштовне заняття у медіашколі.

Подаруйте дитині цікаве заняття, неймовірні емоції та приємні спогади!

*Деталі щодо умов участі у «Клубі ЕВЕРЕСТ Хмельницький» та його окремих заходах, а також перелік партнерів і знижок вказані на сайті club-km.everest24.com.ua.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую