ye-logo.v1.2

Новий керівник «Хмельницькводоканалу»: що відомо про Олександра Новосада

Суспільство 6420
У «Хмельницькводоканалі» Олександр Новосад почав працювати в 2021 році
У «Хмельницькводоканалі» Олександр Новосад почав працювати в 2021 році. Фото: з фейсбуку Олександра Новосада

Наразі він виконує обов’язки директора комунального підприємства.

Днями заступник міського голови Василь Новачок представив колективу комунального підприємства «Хмельницькводоканал» нового очільника. Ним став Олександр Новосад, який родом з Луцька. Поки що він обіймає посаду виконувача обов’язків директора.

Насправді у відкритому доступі не надто багато інформації про Олександра Ярославовича. Зокрема, на час написання матеріалу він поки не опублікував своєї електронної декларації в реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції. Одна на сайті «Хмельницькводоканалу» вже з’явилася його біографічна довідка.

Згідно з нею, Олександр Новосад народився 22 липня 1975 року в Луцьку. Вищу освіту спершу здобув у Буковинській державній медичній академії, а далі — у Київському інституті бізнесу та технологій.

Свою кар’єру Олександр Ярославович теж спершу будував у медичній сфері. З 2000 року він працював судово-медичним експертом у Волинському обласному бюро судово-медичної експертизи, а з 2004-го — медичним представником німецької компанії «Solvay Pharmaceuticals Gmbh».

Далі Олександра Новосада працював:

  • з 2008-го до 2012 року — комерційним директором ТОВ «Кредо-Капітал», яке зареєстроване у Чернівцях і діяльність якого нині припинено;
  • з 2012-го до 2017 року — приватним підприємцем;
  • з 2017-го до 2019 року — комерційним директором ТОВ «РС-індастрі», яке зареєстроване у місті Лиман Донецької області;
  • з 2019-го до 2020 року — менеджером з ефективності бізнесу ТОВ «Біофарма», головний офіс якого розташований у столиці, а основні виробничі потужності у Білій Церкві Київської області.

У «Хмельницькводоканалі» Олександр Новосад почав працювати з 2021 року. Спершу обіймав посаду заступника директора з розвитку підприємства. А далі став виконувачем обов’язків директора.

Нагадаємо, торік 27 жовтня міський голова Олександр Симчишин звільнив з посади директора «Хмельницькводоканалу» Віталія Кавуна. Він очолював підприємство з 2011 року.

Читайте також: Вода у Хмельницькому подорожчає: нові тарифи на водопостачання та водовідведення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую