ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чверть шкіл області перейшла на дистанційку

Суспільство 3503
Дистанційка наразі запроваджена у 151-й школі області
Дистанційка наразі запроваджена у 151-й школі області. Фото: з архіву редакції

Серед усіх, в кого наразі діагностують Covid-19, 20 відсотків якраз діти.

Школи у громадах області продовжують переходити на дистанційне навчання. Головна причина, зазначають в Департаменті освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, сплеск захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на Covid-19 серед учнів та учителів.

Наразі на дистанційне навчання на Хмельниччині учнів перевели вже чверть шкіл. На сьогоднішній ранок, 27 січня, дистанційка запроваджена у 151-й школі області. Загалом на Хмельниччині є 578 шкіл.

Як розповіла сайту «Є» Дарія Басюк, директорка Департаменту, чимало навчальних закладів уже прислухалися до рекомендацій обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка рекомендувала з 27 січня запровадити в школах області дистанційний режим навчання.

«Також ми отримали рекомендації від Міністерства освіти та науки, організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів, - зазначає Дарія Басюк. – Чи переводити на дистанційне навчання учнів 1-4 класів, рішення приймають територіальні громади на місцях з огляду на ситуацію із захворюваністю. Щодо дитячих садочків та спецшкіл, то вони можуть працювати у звичному режимі».

Додає, що за моніторингом, який здійснює Департамент у навчальних закладах, високий рівень захворюваності спостерігається саме серед дітей та молоді. Тож громади і надалі приймають рішення переводити учнів на дистанційне навчання і ситуація шодня змінюється.

За інформацією Миколи Габрикевича, генерального директора «Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України», яку він озвучив на засіданні комісії ТЕБ та НС, серед усіх, у кого діагностують Covid-19 в області, 20 відсотків якраз діти.

Нагадаємо, на дистанційку вже пішли школярі Волочиської, Нетішинської, Славутської, Кам’янець-Подільської, Старокостянтинівської та Шепетівської громад.

У Хмельницькому школярі поки навчаються у звичному режимі.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую