ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Знижки на покупки та подарунки від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™

Суспільство 1771
Кожного місяця учасники «Клубу «Еверест Хмельницький» мають нагоду виграти 20 цінних призів
Кожного місяця учасники «Клубу «Еверест Хмельницький» мають нагоду виграти 20 цінних призів. Фото: Інтернет-провайдер ЕВЕРЕСТ™

Провайдер оголосив про старт унікальної в Хмельницькому програми лояльності для постійних користувачів послуг.

Всього за три роки провайдеру ЕВЕРЕСТ™ вдалося вразити якісним домашнім інтернетом і яскравим кабельним телебаченням, приголомшити цілодобовою технічною підтримкою, здивувати додатковими можливостями, розважити розіграшами призів, обдарувати подарунками тисячі хмельничан. І на цьому сюрпризи та несподіванки для абонентів не закінчуються! Адже провайдер оголосив про старт унікальної в Хмельницькому програми лояльності для постійних користувачів послуг швидкісного інтернету до 100 Мбіт/с й кабельного телебачення.

Відтепер хмельничани можуть заощаджувати на покупках у магазинах і послугах у різноманітних закладах міста, отримувати ще більше подарунків. Щоб стати учасником «Клубу «Еверест Хмельницький», потрібно постійно користуватися домашнім інтернетом і кабельним телебаченням та вчасно сплачувати абонплату. Наступний крок — знайти Viber-бот Клуб Еверест Хмельницький і зареєструватися. Все! Знижки й бонуси доступні до використання.

Картка EVERCARD — заощаджуйте на покупках щодня

Щоб ваші покупки були приємнішими, провайдер домашнього інтернету й кабельного телебачення створив універсальну електронну картку миттєвих знижок EVERCARD. Отримати й користуватися нею легко. Достатньо активувати у Viber-боті Клуб Еверест Хмельницький картку з унікальним штрих-кодом і номером. Відтепер електронна картка знижок завжди буде під рукою у телефоні. Пред'являйте EVERCARD у магазинах, медичних центрах, стоматологічних клініках, SPA-салонах, ветклініках й отримуйте знижки від 3 % до 32 %.

50 видів сертифікатів на знижки та безкоштовні послуги

Ще більше можливостей для вигідних покупок та отримання безкоштовних послуг у закладах Хмельницького пропонують сертифікати від «Клубу «Еверест Хмельницький». Кожен абонент провайдера може придбати сертифікати за бонуси, що нараховуються щомісяця при внесенні абонплати за послуги інтернету та кабельного телебачення.

Сертифікати на знижки від «Клубу «Еверест Хмельницький» — оригінальний, корисний і завжди доречний подарунок. Серед пропозицій партнерів Програми лояльності інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ можна обрати сертифікат відповідно до вподобань і захоплень адресата. Турбуєтесь про здоров'я найрідніших — обирайте сертифікати на безкоштовні послуги та знижки від медичних центрів і стоматологічних клінік. Автолюбителям сподобаються сертифікати на знижки на автосервіс, хімчистку автомобілів, безкоштовну діагностику, озонування чи безконтактну мийку. Жінки оцінять подарунок у вигляді сертифіката на знижку на послуги центрів оздоровлення та естетики. Ще приємнішим стане вечір зі смачними стравами, які можна замовити додому зі знижкою за сертифікатом від партнерів «Клубу «Еверест Хмельницький».

Знайомтесь із партнерами Програми лояльності на сайті club-km.everest24.com.ua, у Viber-боті Клуб Еверест Хмельницький та обирайте краще й потрібніше. Про всі новини та оновлення у пропозиціях «Клуб «Еверест Хмельницький» інформує на сайті та у Viber-боті.

Вигравайте щомісяця призи у Мегарозіграші

Абоненти ЕВЕРЕСТ™ завжди отримують більше! Кожного місяця учасники «Клубу «Еверест Хмельницький» мають нагоду виграти 20 цінних призів: гаджети й аксесуари, побутову техніку, товари для дому, здоров'я і краси, дитячі іграшки. Достатньо обміняти бонуси на участь у розіграші обраного призу та чекати результатів.

4 лютого в інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™ подарунки отримували щасливі переможці січневого мегарозіграшу від провайдера домашнього інтернету та кабельного телебачення у Хмельницькому. Пропонуємо подивитися, як все відбувалося.

Приєднуйтесь до «Клубу «Еверест Хмельницький» і користуйтеся перевагами та знижками!

Детально про умови отримання знижок, використання сертифікатів, вартість і спосіб отримання виграшів:
club-km.everest24.com.ua

Під «призом» мається на увазі його придбання за 1 грн.

Ліц. провайдера програмної послуги №00735-п від 17.10.18 р., вид. Нацрадою України з питань телебачення і радіомовлення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую